مراسم عصری با شعر همراه با پخش مستند قیصر امین پور، گفتگوی تلفنی با علیرضا بدیع و با حضور نیما فرقه، روز شنبه در رشت برگزار می شود.

محمد حسن پور، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج در رشت، اظهار کرد: انجمن شعر و ادب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت در نظر دارد با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت در نخستین شنبه‌ی ماه شهریور با حضور شاعران و علاقه‌مندان به شعر ، مراسم عصری با شعر برگزار نماید.

وی افزود: در این مراسم که از ساعت ١٧:٣٠ عصر روز شنبه ٤ شهریور ماه ٩٦ در سالن دکتر رحمدل مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیاء (ص) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت برگزار می گردد مستندی در خصوص شعر و زندگی قیصر امین‌پور پخش شده و شاعران به قرائت آخرین سروده‌های خود بپردازند.

حسن پور خاطر نشان کرد:  رامبد حسینی ( عضو گروه موسیقی گیل آمارد به سرپرستی ناصر وحدتی ) به طور زنده شاعران را با نواختن عود همراهی نماید

وی تصریح کرد: در ادامه دست ‌اندرکاران این مراسم در نظر دارند تا یک گفتگوی تلفنی با علیرضا بدیع ( شاعر آهنگ ماه و ماهی حجت اشرف‌زاده) برقرار کنند.

به گزارش موج، نیما فرقه، غزلسرای پُرافتخار و توانای گیلانی ، مهمان این ماه عصری با شعر به شمار می‌رود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج