رئیس دانشگاه گلستان گفت: دانشکده تعاون در یک‌هزار و ۶۸۹ متر مربع با اعتبار ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ساخته و به مناسبت هفته دولت با حضور استاندار گلستان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج، فرهاد یغمایی در آیین افتتاح مراسم افتتاح دانشگاه تعاون دانشگاه گلستان اظهار داشت: دانشکده تعاون در یک‌هزار و 689 متر مربع با اعتبار 3 میلیارد و 500 میلیون تومان ساخته شده است. پروژه عمرانی دانشگاه گلستان شامل دانشکده تعاون ساختمان اداری دانشکده علوم سالن ورزشی و سلف سرویس است.

رئیس دانشگاه گلستان ادامه داد: دانشکده علوم با اعتبارات ملی در مساحت 8 هزار و 800 متر مربع با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان در حال ساخت است و برای اتمام این پروژه باید 3 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه می‌شود.

یغمایی افزود: در این مجتمع سالن ورزشی با اعتبارات وزارتی در 3 هزار و 770 متر مربع در حال ساخت است که تاکنون یک میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار هزینه شده و پیش‌بینی می‌شود تا پایان این پروژه  5 میلیارد تومان هزینه در برداشته باشد.

وی گفت: در این مجتمع ساختمان اداری از اعتبارات استانی و وزارتخانه‌ای در 4 هزار و 800 متر دیده شده که بالغ بر 2 میلیارد و 700 میلیون تومان تاکنون هزینه دربرداشته و تا پایان 3 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار نیاز دارد.

رئیس دانشگاه گلستان افزود: ساخت این پروژه از سال 1392 آغاز شده و فاز نخست آن در امسال به بهره برداری رسیده است.

یغمایی گفت: همچنین در راستای رفاه حال دانشجویان پروژه سلف سرویس در متراژ 4 هزار و 200 متر مربع با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد تومان در نظر گرفته شده که تاکنون یک میلیارد و 200 میلیون تومان آن هزینه شده است. 120 دانشجو در سال تحصیلی در 4 رشته مدیریت، حقوق، ترافیک و صنایع تحصیل می‌کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج