نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان اظهار داشت: شهردار باید کار مردم را به نحو احسن انجام دهد و شوراها نیز نباید وظیفه نظارتی خود را فراموش کنند

به گزارش خبرگزاری موج از بندرعباس، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس اظهار کرد: هفته دولت برای ما هفته گرامیداشت شهدای دولت و بخصوص شهیدان رجایی و باهنر است که به معنای واقعی تحقق دولت اسلامی و خادم مردم بودند و همه توان خودشان را صرف خدمت به مردم کردند اما دشمنان خار و زبون تاب نیاوردند و این دو خدمتگزار واقعی مردم را به شهادت رساند.

شهردار باید کار مردم را به نحو احسن انجام دهد

خطیب جمعه بندرعباس از همه دولتمردان خواست تا از فرصت هفته دولت برای بیان دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی و خدمات و اقدامات صورت گرفته استفاده کنند تا دشمن نتوانند نظام ما را ناکارآمد جلوه دهند.

آیت‌الله نعیم‌آبادی در ادامه عنوان کرد: شهردار هر کسی می‌خواهد بشود، برای من فرقی نمی‌کند بلکه حرف من این است که شهردار باید کار مردم را به نحو احسن انجام دهد و شوراها نیز نباید وظیفه نظارتی خود را فراموش کنند.

وی گفت: شوراها وظیفه‌شان این است که نظارت کنند و نظارت بر قراردادها و اقدامات شهرداری‌ها بر عهده شوراهای شهر است و مردم هم وظیفه دارند که در این زمینه نمایندگان خود در شورا را یاری کنند و نقدها و مسائل را بگویند.

صداقت در عمل از ویژگیهای کارمندان نظام اسلامی است

آیت الله نعیم آبادی همچنین در ادامه با اشاره به چهارم شهریور ماه روز کارمند، خدمت در نظام جمهوری اسلامی را یک موهبت و توفیق بزرگ دانست و گفت: خدمت به جامعه و صداقت در عمل از ویژگیهای کارمندان نظام اسلامی است و کارمندان باید قدردان این فرصت باشند.

وی با دعوت همگان به رعایت تقوی الهی دعاهای مناسبت ها‌ی مذهبی را برای تزکیه نفس مهم توصیف کرد و گفت: دعای روز عرفه یکی از این مناجات‌ها است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج