رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان گفت: تلاش برای تجهیز و نوسازی ایستگاه‌های پلیس راهور، گامی در جهت تکریم شهروندان است.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، سرهنگ  محمدرضا محمدی در مراسم افتتاح ایستگاه پلیس راهور مسکن مهر شهرستان رشت با بیان اینکه مسکن مهر با 10 هزار واحد و 35 هزار نفر ساکن، یکی از نقاط کلیدی در حوزه راهنمایی و رانندگی شهرستان است، اظهار داشت: نبود ورودی و خروجی در این حوزه، موجب کشیده شدن بار ترافیک و تصادفات جرحی و فوتی به بلوار لاکان می‌شود.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه اصلاح هندسی، می‌تواند زمینه را برای کاهش تصادفات فراهم کند، تصریح کرد: جریمه کردن نمی‌تواند به تنهایی کاهش آمار تصادفات را در پی داشته باشد.

وی با تاکید بر تلاش شبانه ماموران پلیس راهنمایی ورانندگی برای نظم بخشیدن به حوزه ترافیک و برقراری امنیت ترافیکی شهروندان، خاطرنشان کرد: گسترش شعاع شهرستان رشت، موجب افزایش گستره فعالیت پلیس راهنمایی ورانندگی شده است.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه میز مدیریت پلیس راهنمایی، در خیابان است، تصریح کرد: تلاش برای تجهیز و نوسازی ایستگاه‌های راهور، گامی در جهت تکریم شهروندان است.

این مقام انتظامی با اشاره به ضعف زیرساخت‌های استان گیلان و کمبود امکانات پلیس راهنمایی و رانندگی، خاطرنشان کرد: پلیس با روحیه‌ای جهادی برای برقراری آرامش شهروندان تلاش می کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج