استاندار هرمزگان گفت: خانواده شهدا در حفظ و دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی همواره ثابت قدم بوده اند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، به مناسبت آغاز هفته دولت، جاسم جادری استاندار هرمزگان با حضور در منازل سه تن از شهدای دولت در بندرعباس، با خانواده این شهدای بزرگوار دیدار کرد.

استاندار هرمزگان ابتدا در منزل شهید عیسی بهرامی دولت آبادی حضور یافت. این شهید بزرگوار که کارمند اداره کل شیلات هرمزگان بوده است، در سال 65 در عملیات والفجر هشت به فیض شهادت نائل آمد.

در ادامه نماینده عالی دولت در استان هرمزگان در منزل شهید اسحاق عامری که از کارکنان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بوده است، حاضر شد. این شهید بزرگوار در 12 تیر سال 67 در حمله موشکی ناو آمریکایی به هواپیمای ایرباس جمهوری اسلامی ایران به شهادت رسید.

جادری همچنین در منزل شهید حسن حامدی رودانی نیز حاضر شد که این شهید بزرگوار از کارکنان بنادر و کشتیرانی بوده است و در سال 65 در حمله نیروهای رژیم بعث عراق به بندر امام خمینی به شهادت رسید.

استاندار هرمزگان در دیدار با این خانواده های شهدا ضمن تبریک و گرامیداشت هفته دولت و یاد شهیدان رجایی و باهنر، بیان داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهیدان و با صبر و مقاومت خانواده شهدا همچنان پایدار و استوار است.

وی ادامه داد: خانواده شهدا در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی همواره ثابت قدم بوده اند و دعای خیر آنان نیز در موفقیت های ایران اسلامی راهگشا بوده است.

جادری با بیان اینکه شهدا افراد بزرگی بوده اند که رابطه خود را با خداوند متعال به درستی تنظیم کردند، اظهار داشت: شهدا افراد بسیار خوبی بودند که خداوند آنها را گلچین کرد و به فیض شهادت رسیدند.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: امروز در منزل خانواده شهدا حضور یافتیم تا در آغاز هفته دولت تجدید عهد و پیمان با شهیدان داشته باشیم.

وی گفت: راه شهیدان در دفاع از جمهوری اسلامی ایران استمرار دارد و ما به عنوان مسئول در این نظام مقدس باید خدمتگزار خانواده شهدای بزرگوار و آحاد مختلف ملت باشیم.

استاندار هرمزگان در پایان این دیدارها با اهدای لوح سپاس از خانواده های شهدا تجلیل و قدردانی کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج