مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه از تمدید مهلت جشنواره تمدید مهلت جشنواره قرآنی مدهامتان تا ۱۵ شهریور قرآنی مده‌امتان تا ۱۵ شهریور خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، صفری مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه بابیان اینکه دوازدهمین جشنواره قرآن مدهامتان در هفت رشته برگزار می‌شود، افزود: قرائت (تحقیق)، حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، اذان، قرائت (ترتیل)، تصحیح قرائت حمد و سوره و اذکار، مفاهیم قرآن و نهج‌البلاغه رشته‌های جشنواره قرآنی است.

وی ادامه داد: در رشته قرائت خواهران می‌توانند در مرحله استانی شرکت کنند و برادران پس از موفقیت استانی در مرحله کشوری شرکت می‌کنند، اما در رشته‌های تصحیح قرائت حمد و سوره و اذکار، مفاهیم قرآن و نهج‌البلاغه برادران و خواهران در مرحله استانی شرکت می‌کنند.

وی به شرکت برادران در رشته‌های حفظ ۲۰ جزء، اذان و ترتیل در مرحله استانی و کشوری اشاره کرد و افزود: خواهران و برادران می‌توانند در رشته حفظ کل در مرحله استانی و کشوری حضورداشته باشند.

جشنواره بزرگ قرآن «مده‌امتان» در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نیز نشر و ترویج معارف قرآنی و شعائر الهی در سالی که از سوی مقام معظم رهبری مزین به نام اقتصاد مقاومتی، تولید ملی و اشتغال شده است، برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج