جشنواره اختراعات و ابتکارات رویش زاگرس - ویژه استان‌های غرب کشور- به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، در این جشنواره که با حضور پنج استان کرمانشاه، کردستان، ایلام، لرستان و همدان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه برگزار شد، 89 طرح ارائه‌شده به نمایش درآمد.

آیت‌الله مصطفی علما نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه در جشنواره اختراعات و ابتکارات رویش زاگرس گفت: علم و آگاهی برای انسان قدرت و سلطنت می‌آورد و اگر علم و دانش انسان زیاد شود همگان در مقابل او خاضع خواهند شد.

امام‌جمعه کرمانشاه گفت: امروز در کشور کارهای علمی بسیاری انجام‌شده و با تمام سنگ‌اندازی‌های دشمن در این مسیر پیشرفت خوب و چشم‌گیری داشته‌ایم. امروز کشور درزمینهٔ‌های مختلف نیاز به تلاش نخبگان علمی دارد و باید از منابع و توانمندی‌های خود به‌صورت علمی استفاده کنیم و قدرتمند شویم، چراکه پیشرفت ایران اسلامی به نفع کل جهان اسلام است.

کریم زارع رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تعداد رکوردهای دانشگاه آزاد اسلامی خیلی بالاست؛ چنانچه این دانشگاه بیش از ۱۵ درصد رکوردهای علمی را از آن خودکرده است.

وی همچنین در خصوص تأسیس شهر دانایی بیان کرد: شهر دانایی شهری است که توسط اعضای باشگاه طرح‌ریزی‌شده و در آینده عملیاتی می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج