سرپرست شهرداری کرمان به شرایط نامطلوب مالی شهرداری اشاره کرد و گفت: قطعأ نباید منتظر معجزه بمانیم، اما باید تلاش کنیم تا وضعیت منابع مالی شهرداری، به ثبات لازم و وضعیت مطلوب برسد.

به گزارش خبرگزاری موج، سیدمحمد موسوی در نخستین نشست خود با مدیران شهرداری اظهار کرد: باید تلاش کنیم فعالیت‌های شهرداری با جدیت دنبال شود.

وی ادامه‌ حضورش در شهرداری کرمان، باعنوان سرپرست شهرداری را توفیقی دانست که از سوی خداوند برای خدمت‌گزاری، به وی عنایت شده و بیان کرد: امیدوارم تمام مدیران شهرداری کمک کنند تا از این فرصت بهترین استفاده را ببریم.   

سرپرست شهرداری کرمان کار در شهرداری را، سخت و طاقت‌فرسا دانست و گفت: هر یک از مدیران شهرداری کرمان می‌توانند به‌عنوان یک فرد توانمند، مدیریت یکی از دستگاه‌های اجرایی استان را بر عهده گیرند.

موسوی به شرایط نامطلوب مالی شهرداری اشاره کرد و گفت: قطعأ نباید منتظر معجزه بمانیم، اما باید تلاش کنیم تا وضعیت منابع مالی شهرداری، به ثبات لازم و وضعیت مطلوب برسد.

وی بار دیگر به توانمندی مدیران شهرداری اشاره کرد و گفت: باید تمام توان خود را در خدمت به مردم به‌کار گیریم تا به توانمندی مدیران شهرداری خدشه‌ای وارد نشود.

سرپرست شهرداری کرمان افزود: باید برای آبادانی و توسعه‌ شهر و برای رفاه، آرامش و آسایش مردم تلاش کنیم؛ چراکه این مردم، لایق بهترین خدمات هستند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج