مدیرعامل ، معاونین، مدیران ستادی و جمعی از پرسنل و اعضای جمعیت هلال احمر استان به منظور تقدیر از رشادتهای شهید مدافع حرم محسن حججی با حضور در منزل این شهید با خانواده این شهید والامقام دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، محسن مومنی گفت: دیدار با خانواده شهید محسن حججی که با شهادت مظلومانه خود حماسه آفرید برای ما افتخار بزرگی است.

وی با بیان اینکه امروز هرچه داریم از برکت خون شهیدان است خطاب به این خانواده اظهار کرد: الگوپذیری از این شهدای والامقام موجب گام نهادن در مسیر واقعی سعادت است .

مومنی با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده‌های آنان هستیم، افزود: تکریم و سرکشی از خانواده شهدا وظیفه تک تک افراد جامعه است و این مهم بایستی به یک فرهنگ در بین مسئولان تبدیل و نهادینه شود.

وی در پایان ضمن دعوت از خانواده شهید به عضویت افتخاری جمعیت هلال احمر تصریح کرد: امروز شما خانواده شهدا به عنوان یک الگوی مناسب برای جوانان ما مطرح هستید.

گفتنی است در پایان این دیدار که در سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه(س) انجام شد با اهدای هدیه ای از این خانواده تجلیل شد.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج