فرماندار شهرستان گرگان گفت: ۲۱۰ پروژه عمرانی و اقتصادی با ۱۰۷ میلیارد تومان اعتبار امروز به صورت متمرکز با حضور معاون استاندار گلستان در گرگان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سید عباس حسینی پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح متمرکز و آغاز طرح های اجرایی پروژه‌های عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی شهرستان گرگان اظهار داشت: امروز 210 پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزی با اعتبار 107 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

وی تصریح کرد: از مجموع 210 پروژه در شهرستان گرگان، در حوزه پروژه‌های عمرانی 116 پروژه با اعتبار بیش از 41 میلیارد تومان افتتاح، 27 پروژه با اعتبار بالغ 44 میلیارد  تومان کلنگ‌زنی بوده است.

فرماندار شهرستان گرگان با بیان اینکه این پروژه‌ها 197 نفر اشتغالزایی دارد، گفت: 67 پروژه از پروژه‌های هفته دولت پروژه  اقتصادی قابل افتتاح است که در این حوزه بیش از 20 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است.

حسینی، هفته دولت را فرصت مغتنم برای بیان دستاوردهای دولت دانست و افزود: در این هفته پروژه‌های زیادی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد اما امروز پروژه‌هایی با همکاری کمیته امداد، سازمان تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آب و فاضلاب شهری، اداره کل راه و شهرسازی به صورت متمرکز به بهره‌برداری رسیده است.

وی گفت: باید خدمات و دستاوردهای هفته دولت به مردم اطلاع رسانی شود چرا که این اطلاع‌رسانی سبب دلگرمی مردم به نظام می‌شود.

مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرگان هم در این مراسم گفت: پروژه مجتمع فرهنگی هنری شهرستان گرگان از ساختمان‌هایی است که عملیات اجرایی آن رو به اتمام است و تقریبا به بازدهی ١� � درصدی نزدیک شده است و در هفته دولت افتتاح و در اختیار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرگان قرارمی‌گیرد.

حجت‌الاسلام مهدوی افزود: به همین منظور براساس هماهنگی‌های صورت گرفته مراسم متمرکز افتتاح پروژه‌های استان گلستان و شهرستان گرگان در این مکان فرهنگی و هنری با حضور استاندار و مسئولان و مدیران استانی و شهرستانی برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد : از نکات حائز اهمیت در افتتاح این پروژه عظیم، استقرار انجمن‌های فرهنگی هنری شهرستان به صورت مجزا در این مجتمع است و هنرمندان از این پس می‌توانند به صورت مستقل در فضایی که برای انجمن خود در اختیار دارند فعالیت خود را انجام دهند.

مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرگان گفت: این مجتمع به مساحت 3 هزار و 500 متر با کاربری فرهنگی، هنری و اداری است و سالن آمفی تئاتر و سینما روباز از دیگر امکانات این مجتمع فرهنگی است.

وی با اشاره به این که این پروژه جزء نخستین مصوبات سفر دولت نهم بوده است، اظهار کرد: زمین این مجتمع اهدایی از سوی شهرداری گرگان بوده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج