استاندار صبح امروز در مراسم آغاز ویژه برنامه‌های هفته‌ی دولت در گلزار شهدای رشت که با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد گفت : تمام اهتمام خود را باید براساس تحقق اهداف، شعارها و برنامه‌های اعلام شده از سوی روحانی بکار ببندیم

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، محمدعلی نجفی در این مراسم با تبریک آغاز هفته‌ی بزرگداشت دولت و با گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهیدان رجایی و باهنر شهدای دولت، شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دفاع از حرمین افزود: شهدای گیلانی در مقاطع مختلف بویژه در دفاع از حرمین در مسیر حرکت سرو سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین (ع) گام برداشتند.

وی ضمن خیرمقدم به نوبخت به عنوان نماینده‌ی هیأت دولت گفت: نوبخت به عنوان افتخار گیلانیان در دولت و به نمایندگی از هیئت دولت  با علاقمندی برای افتتاح پروژه‌ها به گیلان سفر کردند.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه امروز مجدداً با آرمان‌های بلند شهدا میثاق می‌بندیم اظهار داشت: امیدواریم با عنایات خداوند متعال بر عهد و پیمانی که با شهدا بستیم استوار بمانیم.

وی بر لزوم گام برداشتن در مسیر تحقق شعار و برنامه‌های رئیس جمهور و دولت تأکید و تصریح کرد : گیلانیان با حضور بیش از 83 درصدی در پای صندوق‌های رأی و همچنین رأی 70 درصدی آنان به برنامه‌های دکتر روحانی اعتماد مجدد کردند.

وی افزود: تمام اهتمام خود را باید براساس تحقق اهداف، شعارها و برنامه‌های اعلام شده از سوی دکتر روحانی در ایام انتخابات بکار بندیم.

استاندار گیلان با اشاره به سفر دکتر روحانی در ابتدای سالجاری به گیلان گفت : در این سفر بیش از 2 هزار و 500 میلیارد تومان افتتاح پروژه‌ها را داشتیم.

وی خاطر نشان کرد: در ایام هفته‌ی دولت امسال شاهد بهره‌برداری از هزار و 174 پروژه‌ی عمرانی و تولیدی بزرگ و کوچک با اعتباری بالغ بر هزار و 226 میلیارد تومان خواهیم بود که بخشی از آنان امروز و فردا بدست دکتر نوبخت افتتاح می‌شود.

دکتر نجفی به تأکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ارائه خدمات دولت به مردم از سوی کارگزاران اشاره و خاطر نشان کرد: در پی 4 سال گذشته خدمات بزرگی از سوی دولت تدبیر و امید به اجرا گذاشته شده که کارگزاران و مدیران دستگاه‌های اجرایی با جدیت آنرا برای مردم بازگو کنند.

وی بر لزوم حضور میدانی مدیران در جمع مردم تأکید و تصریح کرد : از فرصت ایامی همچون هفته‌ی دولت باید در گزارش عملکرد به مردم کمال بهره را ببریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج