همزمان با گرامیداشت هفته دولت 26 پروژه آب و فاضلاب در سطح استان گیلان با اعتباری بالغ بر 338.348 میلیون ریال با حضور مسئولین استان به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، سید محسن حسینی مدیرعامل شرکت آبفای گیلان  با اشاره به لزوم اطلاع رسانی از فعالیت دستگاههای اجرایی در راستای اعتبارات تخصیصی دولت جهت اجرای پروژه ها افزود: شرکت آبفای گیلان 26 پروژه آب و فاضلاب را در 11 شهر استان از جمله : رشت ، ماسال، تالش، لنگرود، رودبار افتتاح و همزمان با هفته دولت بهره برداری می نماید.

مدیرعامل شرکت آبفای گیلان بهره برداری از ایستگاه پمپاژ فاضلاب منطقه شرقی شهر رشت (PSK) را از اهم این پروژه ها دانست و افزود: این پروژه با اعتبارات ملی به مبلغ 235000 ریال اجرا شد که شبکه جمع آوری فاضلاب به طول 40 کیلومتر، خطوط انتقال اصلی به ایستگاه پمپاژ بطول 2620 متر و خط انتقال اصلی از ایستگاه پمپاژ به تصفیه خانه بطول 1240 متر نیز مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی همچنین با اشاره به اجرای پروژه های آبرسانی و اصلاح و توسعه شبکه آب اظهار داشت: آبرسانی به مسکن مهر معلولین ماسال، اجرای فاز دوم رینگ دور شهر ، اصلاح و توسعه شبکه آب پره سر ، فاز اول آبرسانی به منطقه پیرده شفت، اصلاح و توسعه شبکه آب در شهر رشت و آبرسانی و اصلاح شبکه آب در رودبار از دیگر پروژه های آماده بهره برداری در هفته دولت می باشد.

مدیرعامل آبفای گیلان مجموع اعتبارات هزینه شده برای 26 پروژه را 338.348 میلیون ریال اعلام کرد و یادآور شد: این پروژه ها از محل اعتبارات استانی و ملی تأمین اعتبار شده و زمینه اشتغال 160 نفر بصورت موقت و 2 نفر بصورت دائم فراهم شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج