مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه، از صدور جریمه 3 میلیارد ریالی برای قاچاقچی سوخت در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، داریوش جودکی از دستگیری یک قاچاقچی سوخت در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: برای این قاچاقچی 3 میلیارد ریال جریمه صادر شده است.

وی تصریح کرد: این قاچاقچی در پوشش یک شرکت دام و طیور و کشتار گاه در حاشیه کرمانشاه اقدام به دپوی سوخت نفت و گاز به مقدار 15 هزار و 345 لیتر کرده بود.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه ادامه داد: در پی کشف کالای دپو شده توسط نیروی انتظامی پلیس آگاهی مبارزه با قاچاق کالا و پرونده تخلف آن در شعب ویژه رسیدگی به قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی گفت: پس از جری تشریفات قانونی بهذدلیل عجز از مدارک مثبته و اذعان صریح به علم و اطلاع از موضوع و قرائت جمیع محتویات پرونده، رئیس شعبه مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی ان شهرستان تخلف انتسابی را محرز و متهم را علاوه بر ضبط کالا به جریمه 3 میلیارد و 156 میلیون و 159 هزار و 600 ریال محکوم کرد.

۱۰ هزار نخ انواع سیگارت و 360 قوطی تنباکی قاچاق کشف شد

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه همچنین از محکومیت یک قاچاقچی در محور کرمانشاه به کنگاور خبر داد و گفت: این قاچاقچی قصد داشت با یک دستگاه پراید مقدار 10 هزار نخ سیگار و تعداد 360 قوطی توتون را به استان های مرکزی انتقال دهد که توسط نیروی انتظامی دستگیر و پرونده تخلف آن در شعب ویژه رسیدگی به قاچاق کالا و ارز مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی افزود: پس از جری تشریفات قانونی رئیس شعبه تخلف انتسابی را محرز و متهم را علاوه بر ضبط کالا به جریمه 98 میلیون و 50 هزار ریال محکوم کرد.

۱۲ دستگاه کولر گازی کشف و ضبط شد

جودکی از محکومیت یک زن و شوهر قاچاقچی در محور کرمانشاه به کنگاور نیز خبر داد و گفت: این زن و شوهر قصد داشتند با خودرو شخصی هر کدام دو دستگاه کولر گازی قاچاق را به استان های مرکزی انتقال دهند که توسط نیروی انتظامی دستگیر و پرونده تخلف آن در شعب ویژه رسیدگی به قاچاق کالا و ارز مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی افزود: پس از جری تشریفات قانونی به دلیل عجز از مدارک مثبته و اذعان صریح به علم و اطلاع از موضوع، عبور از جاده خاکی و فرعی و عدم توجه به دستور ایست مامورین، متواری شدن با وجود استفاده پلیس از میخ، تعقیب و گریز و نهایتا دستگیری و قرائت جمیع محتویات پرونده، رئیس شعبه مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی این شهرستان تخلف انتسابی را محرز و متهمان را علاوه بر ضبط کالا به جریمه 71 میلیون و 983 هزار و 356 ریال محکوم کرد.

اعاده حق شاکی و جریمه نقدی یک فروشگاه به اتهام تقلب و گرانفروشی

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه به موضوع دیگری نیز اشاره کرد و گفت: شعبه هیت های رسیدگی به تخلفات صنفی در شهرستان جوانرود یک فروشگاه را به اتهام تقلب و گرانفروشی یکدستگاه کولر گازی بر اساس شکایت شاکی و نظریه کارشناسی به مبلغ 9 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت و 4میلیون و 500 هزار در حق شاکی محکوم کرد.

ضبط کالا و 74 میلیون ریال جریمه قاچاق کولر گازی

وی از ضبط کالا و 74 میلیون ریال جریمه قاچاق کولر گازی خبر داد و گفت: بر اساس گزارش اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی کرمانشاه و تعیین ارزش کالا توسط اداره کل گمرک، یک نفر قاچاقچی علیرغم اظهارات بلاوجه و سایر قرائن و امارات مضبوط درپرونده و نظر به اینکه شواهد حاکی از این است که کالای مکشوفه بدون تشریفات گمرکی از مسیرهای غیر مجاز وارد کشور و در داخل کشف شده است، توسط شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی کرمانشاه علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به پرداخت جزای نقدی به مبلغ 74 میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم شد.

ممهورکردن پروانه واحد به مهر تخلف و مهلت اخذ پروانه و جریمه نقدی، یک شرکت تولیدی به اتهام کم فروشی

جودکی از جریمه نقدی، ممهور کردن پروانه واحد به مهر تخلف مرتبه اول و مهلت سه ماهه جهت اخذ پروانه بهره برداری یک شرکت تولیدی خبر داد و گفت: یک شرکت تولیدی فوم و یونولیت بر اساس گزارش بازرسان دستگاه های نظارتی به اتهام کم فروشی در یکی از شعب بدوی تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه پس از جری تشریفات قانونی علاوه بر پرداخت 587 میلیون و 782 هزار ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت به ممهور نمودن پروانه واحد به مهر تخلف اول و سه ماه مهلت جهت اخذ پروانه محکوم شد.

۴۰حلقه لاستیک خارجی از یک قاچاقچی کشف شد

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از کشف 40حلقه لاستیک خارجی از یک قاچاقچی خبر داد و گفت: شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی کرمانشاه این قاچاقچی را به علت قاچاق 40 حلقه لاستیک خارجی ساخت کشور اندونزی با عنایت به محتویات پرونده و دفاعیات غیر موثر و بلا وجه پس از جری تشریفات قانونی متهم را علاوه بر ضبط کالای کشف شده به مبلغ 36میلیون و 884 هزار ریال 838 ریال در حق صندوق دولت محکوم کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج