فرمانده سپاه فجر فارس گفت: انتظار راهبردی از رسانه دفاع همه‌جانبه از انقلاب اسلامی، تقوای دینی، سیاسی و استقلال فکری و اقتصادی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از شیراز، سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر فارس امروز در آیین تکریم و معارفه روسای جدید و قدیم سازمان بسیج رسانه استان فارس گفت: رسانه نباید تریبون مسؤولان  قرار گیرد و در غیر این صورت تاثیرگذاری خود را در میان اقشار جامعه از دست می‌دهد.

به گفته وی، انتظار راهبردی از رسانه دفاع همه‌جانبه از انقلاب اسلامی، تقوای دینی، سیاسی و استقلال فکری و اقتصادی است.

فرمانده سپاه فجر فارس تصریح کرد: امروز تمام توطئه‌های دشمنان در حوزه‌های نظامی، سیاسی و فرهنگی با استقامت مردم خنثی و ایران به الگو تبدیل شده که در پی آن بیداری اسلامی شکل گرفته است.

غیاثی با تأکید بر اینکه دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی باید اولویت رسانه‌ها باشد به اصحاب رسانه توصیه کرد:  تریبون مسئولان  نشوند تا همیشه در بین اقشار مختلف جامعه تاثیرگذار بوده و بتوانند پیام خود را به خوبی انتقال دهند.

به گفته وی، ماندگاری ایران اسلامی در جنگ‌های نرم و سخت نتیجه استقامت و پایداری اقشار مختلف جامعه در برابر تهدیدها و  توطئه‌های فرهنگی، سیاسی و نظامی دشمنان است.

فرمانده سپاه فجر فارس از اصحاب بسیجی رسانه خواستار تشکیل نشست‌های منظم شورای عالی بسیج رسانه شد و گفت: این شورا باید فعالیت خود را در قالب جلسات منظم و با دستور کار مشخص ادامه دهد و تنها به جلسه‌های روتین و کلیشه‌ای اکتفا نکند.

به گزارش خبرگزاری موج، در پایان با حکم فرمانده سپاه فجر استان فارس مصطفی اژدری به عنوان رئیس جدید سازمان بسیج رسانه استان فارس معرفی و از تلاش‌های صادقانه میلاد امیری‌نژاد تجلیل شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج