معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: در استان به استفاده از توانمندی‌های زنان در پست‌های مدیریتی نگاه ویژه داریم.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، یوسف شاه حسینی گفت: باید با نگاه جدید و توجه به ظرفیت ها و توانمندی‌های زنان یک عزم جدی برای حل مشکلات این قشر موثر جامعه ایجاد شود.

رئیس کارگروه زنان و خانواده استان کرمانشاه با بیان اینکه امیدواریم با کنارگذاشتن مسائل حاشیه ای بتوانیم از همه ظرفیت ها و استعدادها برای توسعه استان و حل مشکلات آن استفاده کنیم افزود: قطعاً توجه به این توانمندی ها و استعدادها که در جامعه به ویژه در قشر زنان جامعه وجود دارد حل سریعتر مشکلات و ایجاد بسترهای لازم برای حرکت به سمت پیشرفت و بالندگی در استان را به دنبال خواهد داشت.

شاه حسینی با اشاره به واگذاری چندین پست در استانداری به زنان در چند مدت گذشته گفت: ما قصد استفاده بیشتر از ظرفیت های مدیریتی زنان استان در پست‌های مدیریتی را داریم و قطعاً این کار با قوت بیشتری دنبال خواهد شد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری همچنین خواستار تقسیم بندی و در نظر گرفتن اولویت های مسائل مربوط به زنان و مشخص نمودن دستگاه های اجرایی برای انجام وظیفه به منظور حل مشکلات موجود شد و گفت: اینکه چه ظرفیت ها و توانمندی هایی وجود دارد و اینکه چه کارهایی برای پیشبرد امورات مربوط به زنان در استان می توان انجام داد باید مشخص و همچنین دستگاه های متولی آن برای اجرای برنامه ها و طرح ها باید به صورت دقیق مشخص گردد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج