رشیدیان استاندار و رئیس شورای پدافند غیر عامل خراسان رضوی با سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، رشیدیان استاندار و رئیس شورای پدافند غیرعامل استان خراسان رضوی به همراه احمدی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی با سردار دکتر جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در محل این استانداری دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور ضمن تشریح وظایف و ماموریت های راهبردی و عملیاتی سازمان پدافند غیر عامل ،به نقش استانداران در تحقق سیاست ها و اهداف سازمان پدافند غیر عامل اشاره نمود.

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: دستورالعمل مرزبانی زیستی تدوین شده است که در انتظار ابلاغ ریاست محترم جمهوری است.

مهندس رشیدیان استاندار خراسان رضوی نیز، ضمن اشاره به چشم‌انداز 1400 استان در حوزه پدافندغیرعامل، از استقرار نظام برنامه‌ریزی و مدیریت عملکرد در این حوزه خبرداد و افزود: 11کارگروه تخصصی ذیل شورای پدافندغیرعامل استان، 28 شورای پدافندغیرعامل در سطح شهرستان‌ها و بیش از 110 کمیته پدافندغیرعامل در سطح دستگاه‌های استان پیگیر تحقق اهداف، راهبردها و سیاست‌های سند راهبردی پدافندغیرعامل می‌باشند.

در این دیدار که احمدی مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری خراسان رضوی نیز حضور داشت در خصوص محورهای ؛تقویت پدافند غیر عامل حرم مطهر رضوی و زائرین ،طرح جامع پدافند غیر عامل استان ،تهدیدات زیستی با توجه به مرز مشترک با پاکستان، مصون سازی زیرساخت های محلی خصوصا فرودگاه و قطار شهری و فعال سازی کارگروهای استانی بحث و تبادل نظر گردید.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج