مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در پاسخ به شکایت شهروند شاهین شهری متقاضی انشعاب گاز از شرکت ملی گاز ایران مبنی برعدم رسیدگی به تقاضای وی پس از گذشت سه ماه بیان داشت: اداره گاز شاهین شهرموظف به پاسخگویی مناسب به تقاضای این شهروند در چارچوب ضوابط قانونی بوده و چنانچه در این خصوص کوتاهی شده است باید از متقاضی عذر خواهی شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، محمد علایی از شهروندان شاهین شهر اصفهان  با مراجعه به اداره گاز این شهرستان درخواست انشعاب گاز برای یک باب  مغازه استیجاری  می نماید که کارکنان نصب و انشعابات این اداره،نسبت به راهنمایی وی در خصوص مجوز های لازم برای اجرای انشعاب مذکور اقدام می نمایند.

پس از بررسی کارشناسان نصب و انشعابات اداره گاز شاهین شهر مشخص می شودکه وی پروانه کسب نداشته و علاوه برآن  یک انشعاب گاز غیرمجاز نیز از مغازه همجوار به محل مورد نظر متصل شده است که با راهنمایی کارشناسان اقدام به جمع آوری این انشعاب غیر قانونی و همچنین ارائه مجوز  شهر داری برای عملیات حفاری و مستندات لازم می نماید.

سید مصطفی علوی، بیان داشت: شرکت گاز استان اصفهان، سالانه هزینه هنگفتی را برای نصب انشعاباتی که به صورت پراکنده در سراسر استان تقاضا می شود پرداخت می کند، این تقاضا ها باید جمع آوری شود تا برای اجرای آن پیمانکار مناسب بکار گرفته شود.

 وی گفت: از زمان ثبت تقاضا واخذ  مجوز های لازم و ارائه مدارک به شرکت گاز یا ادارات تابعه آن، بطور میانگین ظرف مدت 20روز، انشعاب درخواست شده به متقاضی نصب و تحویل می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، اظهار داشت: در شرکت گاز استان اصفهان، دفتر طرح تکریم،تلفن گویا و  سامانه ارتباط با مشتریان (CRM)   وجود دارد که مشترکین می توانند شکایات،پیشنهادات و درخواست های خود را به صورت حضوری یا از طریق وب سایت الکترونیکی این شرکت به آدرس؛ www.nigc-isfahan.ir  یا از طریق سامانه پیام کوتاه 30003194  به این شرکت انتقال دهند تا ظرف مدت حداقل سه روز کاری مورد رسیدگی و پاسخگویی قرار گیرد.

 مهندس علوی با تاکید بر اینکه، شرکت گاز استان اصفهان، یک شرکت خدماتی مشتری مدار و مردمی است، کارکنان طرح تکریم این شرکت گاهاً جهت بررسی مشکلات آنها در راستای توسعه گازرسانی کیلومترها  مسافت را  در سطح استان طی می کنندتا لبخند رضایت بر لبان مشترکین نشانده شود.

وی در پایان خاطر نشان ساخت:  پس از دستور بررسی فوری موضوع، بلافاصله علمک متقاضی نصب گردید تا در چارچوب ضوابط  اشتراک پذیری وی نیز انجام شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج