رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از شناسایی و انهدام اعضای یک باند چهار نفره سارقان کیف قاپ و کشف یک میلیارد ریال اموال مسروقه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ ستار خسروی  اظهار کرد: در پی وقوع چندین مورد کیف قاپی و سرقت از مغازه های شهروندان در منطقه شرق شهر اصفهان شناسایی و دستگیری عامل یا عوامل این سرقت ها به صورت ویژه در دستور کار ماموران پایگاه شرق پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان تحقیقات خود را دراین زمینه آغاز و با انجام یک سری اقدامات تخصصی پلیسی دو سارق را شناسایی وپس از هماهنگی با مقام قضائی آنها را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: این سارقان در بازجوئی های پلیس به کیف قاپی و سرقت از مغازه ها در منطقه شرق شهر اصفهان با همدستی دو فرد دیگر اعتراف کردند که دو سارق دیگر نیز در عملیاتی جداگانه دستگیر شدند.

سرهنگ خسروی با اشاره به اینکه سارقان یک میلیارد ریال اموال مسروقه از مخفیگاه آنها کشف شد گفت : تاکنون تعداد زیادی از مالباختگان شناسایی شده اند که اموال آنها پس از طی مراحل قانونی بازگردانده می شود.

رئیس پلیس آگاهی اصفهان ادامه داد: این سارقان با موتورسیکلت در شهر پرسه می زدند و خودروهایی که کیف روی صندلی بوده شناسایی و در فرصتی مناسب و مکانی خلوت درب خودرو را باز و سرقت می کردند.

رئیس پلیس آگاهی اصفهان  با بیان اینکه کسانی که به این شیوه از آنها سرقت شده می توانند به پایگاه شرق پلیس آگاهی مراجعه کنند به مردم توصیه کرد: هنگام تردد در خیابان و حین رانندگی سعی کنید کیف دستی خود را دور از دسترس اینگونه سارقان که حین حرکت مرتکب سرقت می شوند قرار دهند و شیشه سمت راست خودرو را بالا کشیده و درب های خودرو را حین حرکت و توقف سر چهار راهها قفل کنید تا مورد دستبرد سارقان قرار نگیرید و در صورت وقوع سرقت حتی الامکان شماره پلاک موتورسیکلت یا خودروی سارقان را یادداشت و چهره آنها را به ذهن بسپارید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج