فرمانده انتظامی استان از دستگیری عاملان نا امنی در یکی از مجتمع های تجاری شهر اصفهان طی عملیات ضربتی واحد گشت انتظامی فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر تحرکات تعدادی از اراذل و اوباش و برهم زدن نظم عمومی در یکی از مجتمع های تجاری که باعث ایجاد رعب و وحشت در بین مردم شده بود بلافاصله تیمی از ماموران واحد گشت انتظامی فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان در محل حاضر شدند که متهمان با مشاهده ماموران از صحنه متواری گریختند.

وی افزود: ماموران با شناسایی متهمان در یک عملیات ضربتی تعداد چهار نفر از این افراد شرور را دستگیر و چندین قبضه سلاح سرد از آن ها کشف کردند.

این مقام مسئول عنوان داشت: در ادامه این عملیات، ماموران پلیس امنیت نیز پنج نفر دیگر از افراد شرور را دستگیر و همراه با سلاح های کشف شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی دادند.

این مقام ارشد انتظامی عنوان داشت: اصفهان با توجه به اینکه پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی، قطب گردشگری، مهد علم و ادب ، هنر ، عالمان دینی و حماسه سازان بزرگ است و به دلیل تقدیم بیشترین شهید دوران دفاع مقدس به عنوان شهر شهیدان شناخته می شود  تحرکات اراذل و اوباش در چنین شهری برای نیروی انتظامی قابل قبول نیست.

فرمانده انتظامی استان از برنامه های این فرماندهی برای برخورد سریع، قاطع و دقیق با افراد شرور، اراذل و اوباش و عوامل نا امنی در جامعه خبر داد و گفت: در این زمینه تیمی مجهز برای مقابله با افراد شرور، قانون شکن و مزاحمان نوامیس پیش بینی شده که در صورت تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 در سریع ترین زمان این تیم وارد عمل خواهد شد.

سردار معصوم بیگی با تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی مردم خوب، فهیم و با فرهنگ استان اصفهان، گفت: به یاری خداوند و با مشارکت خوب مردم عزیز و هماهنگی و تعامل دستگاه قضایی استان ، اجازه عرض اندام به هیچ شرور و قانون شکنی را نمی دهیم.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: مشی نیروی انتظامی برخورد مهربانانه، توام با رأفت با توده مردم است اما در برابر افراد شرور و متجاوزان به حقوق مردم، قاطع و مقتدرانه است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج