دومین نمایشگاه تخصصی خودرو دراین منطقه از تاریخ 31 مرداد ماه لغایت سوم شهریور ماه جاری با حضور شرکت های فعال در حوزه خودرو سازی و تولید قطعات در مرکز نمایشگاه ها و همایش های بین المللی منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از بندر انزلی،  در این نمایشگاه که در فضایی به مساحت بالغ بر 5 هزار متر مربع برگزار خواهد شد، دو شرکت سایپا و ایران خودرو به عنوان خودرو سازان مطرح کشور بهمراه تعدادی از شرکت های خودرو ساز داخلی و یک شرکت خودرو ساز لهستانی فعال در عرصه تولید خودروهای آمبولانس و آتش نشانی حضور دارند.

از نکات مهم این نمایشگاه رو نمایی از آخرین محصولات شرکت های خودرو ساز داخلی ، حضور تعدادی از شرکت های قطعه ساز کشور و عرضه تعدادی خودرو تاکسی لندن، اتوبوس بی آر تی و آمبولانس لندن از سوی شرکت ایرانی نماینده شرکت تولید کننده آن محصولات است.

زمینه سازی برای حضور شرکت های خودرو ساز کشور به منظور تولید خودرو و ا انتقال بخشی از زنجیره تولید به منطقه آزاد انزلی با توجه به مزایا و معافیت های این منطقه که با توجه به منابع انسانی توانمند و متخصص استان،مجاورت با کشورهای حاشیه خزر و نزدیکی به شهرهای بزرگ کشور به ویژه پایتخت و بهره مندی از زیر ساخت های مناسب،آن را نسبت به سایر مناطق آزاد در این حوزه متمایز می کند از مهمترین دلایل برگزاری دومین نمایشگاه تخصصی خودرو در منطقه آزاد انزلی اعلام شده است.

از سوی دیگر حمایت از تولیدات خودرو سازان داخلی درقبال خودروهای وارداتی و ایجاد فضای لازم برای یک رقابت سالم میان شرکت های خودرو ساز داخلی و آشنایی مردم با ظرفیت های آنها ، این نمایشگاه را به فرصت مناسبی برای شرکت های ایرانی به منظور عرضه آخرین محصولات خود تبدیل می کند.

به گزارش موج، برگزاری نمایشگاه ملی قطعه سازی ، خودرو سازی های داخلی و خارجی در تقویم نمایشگاهی مرکز نمایشگاهی منطقه، از برنامه های آتی سازمان منطقه آزاد انزلی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج