مسوول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان از برگزاری همایش روز جهانی مسجد با محوریت تجلیل از ائمه جماعات مساجد شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، حجت الاسلام سلیمان پورابراهیم، مسوول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان با اشاره به نقش مساجد در فرهنگ سازی و پرورش انسان‌های متعهد و انقلابی، گفت: مساجد احیاکننده هویت ملی و حافظ دستاوردهای انقلاب و پیشبرد اهداف آن است.

وی با تاکید بر ارائه برنامه ریزی‌های بلندمدت و کوتاه مدت برای مساجد تصریح کرد: فعالیت‌های مساجد باید با محوریت ائمه جماعات مساجد صورت گیرد.

حجت الاسلام پورابراهیم با تاکید بر گرامیداشت روز جهانی مسجد اظهار کرد: گردهمایی ائمه جماعت نمونه مساجد رشت، امروز (۳۰ مرداد) همزمان با روز جهانی مسجد در بیت آیت الله قربانی، نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این گردهمایی علاوه بر ائمه جماعات مساجد شهر رشت از ۳۵ نفر از ائمه جماعات کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان رشت تجلیل خواهد شد.

حجت الاسلام پورابراهیم از برگزاری گفتمان روز جهانی مسجد در کانون فرهنگی و هنری علی بن موسی الرضا (علیه السلام) رشت خبر داد و گفت: این گفتمان روز سه شنبه (۳۱ مرداد) در مسجد امام رضا (علیه السلام) فلکه نیروی دریایی رشت برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج