شهردار منطقه سه قم گفت: دو سایت ورزشی مخصوص بانوان در بوستان‌های شهید بنیادی و بوستان لاله احداث شده است.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، شهردار منطقه سه قم  با اشاره به برنامه‌های این منطقه برای خدمات رسانی به بانوان در حوزه‌های فرهنگی، ورزشی و تفریحی اظهار کرد: منطقه سه با دارابودن بوستان ارغوان که مختص بانوان است بوستانی را برای رفاه و آسایش بانوان ساکن در این منطقه و بانوان قمی فراهم آورده است.

وی با بیان اینکه به صورت متناوب و با درخواست بانوان در این بوستان کلاس‌های آموزش گلکاری و نگهداری گل توسط کارشناسان خانم برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: در ضمن دو سایت ورزشی مخصوص بانوان در بوستان‌های شهید بنیادی و بوستان لاله احداث شده است.

علیرضا پوریافر با تاکید بر اینکه سایت ورزشی این بوستان در ساعات مشخص در اختیار بانوان قرار می‌گیرد گفت: از دیگر اقدامات انجام شده برای بانوان افتتاح خانه فرهنگ هدی است که با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم در خیابان میثم جنوبی اخیراً مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه یکی از راه‌های تقویت جایگاه خانواده ارائه خدمات ویژه به بانوان به عنوان تاثیرگذارترین افراد در خانواده‌ها است گفت: به همین منظور مدیریت شهری قم طی سال‌های اخیر رویکردهای خود در حوزه خدمات‌رسانی ویژه بانوان با حفظ شئون و ساختارهای اجتماعی را تقویت کرده است تا بتواند خانواده، این بنیان مهم اجتماعی را تقویت کرده و به دنبال آن جامعه‌ای پویاتر را محقق سازد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج