وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی بمناسبت شهادت مدافع حرم اهل بیت علیهم السلام "سجاد باوی" (پرسنل اورژانس اجتماعی شهرستان کارون در خوزستان) پیام تسلیت صادر کرد .

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی بمناسبت  شهادت مدافع حرم  اهل بیت علیهم السلام "سجاد باوی" (پرسنل اورژانس اجتماعی شهرستان کارون در خوزستان) پیام تسلیت صادر کرد که به شرح ذیل است:

فاطمه خانم و محمد علی عزیز ، فرزندانم،

و رأیت الشهداء واقفین، کلٌ على نجمته، سعداء بما قدّموا للموتى الأحیاء من أمل، ورأیتَ رأیت رأیت بلاداً یلبسها الشهداء ویرتفعون بها، أعلى منها وحیاً وحیاً، ویعودون بها خضراءَ وزرقاء، وقاسیةً فی تربیة سلالتهم: موتوا لأعیش!، فلا یعتذرون ولا ینسون وصایاهم لسلاتهم: أنتم غَدُنا، فاحیَوا کی نحیا فیکم!، وأَحِبُّوا زهر الرُمّان، وزهر اللیمون، وصُبُّوا خمرتنا فی عید الحب! فلم نجد الوقت لنشربها معکم، عفواً! لم نجد الوقت ، فلا تنْسَوا أنتم أن تجدوا الوقت لتحتفلوا بالحب، وتنتقموا بالحب لنا ولکم.

محمود درویش شاعر مقاومت فلسطینی

قلبم از شنیدن خبر شهادت پدرتان، مملو از درد شد. دردی اما آمیخته با غرور و افتخار. به ایرانی و مسلمان بودن خود بالیدم. چرا که می بینم سرزمینم از اصفهان که این روزها شهید محسن حججی را تقدیم سرزمینمان کرد  تا خوزستان همیشه قهرمان که پدر دلیرتان شهید سجاد باوی را برای تامین امنیت و رفاه مردمان فدا کرد ، پر از مردان بزرگی است که به واقع عمر خود را فدای به زیستن مظلومان و آسیب دیدگان می کنند.

پدر شما، چه آن زمان که در بهزیستی کمر خدمت بسته بود و چه وقتی که به جنگ داعشیان رفت، بی گمان تنها به آینده ای بهتر و امن تر برای شما و دیگر فرزندان این مرز و بوم می اندیشید. به اعتلای دین محمد (ص) و اینکه فرزندش زینب  محبوبة المصطفى اینبار در شام تنها نماند. هرچند فرزندان سیدالشهدا، درد غریبی و  بی پدری را یکجا کشیدند، اما ما نخواهیم گذاشت که شما در وطن اسلامیمان، تنها بمانید .

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج