معاون سیاسی - اجتماعی فرمانداری بندرعباس گفت: اولویت اول شورای ترافیک استان؛ شهر بندرعباس است که باید با توجه به جمعیت بالای این شهر به این بخش توجه ویژه ای شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی فرمانداری بندرعباس، "علی نیکویی" معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بندرعباس در جلسه شورای ترافیک شهرستان بندرعباس، بر مدیریت و  برنامه ریزی در راستای کاهش و روان سازی ترافیک و تسهیل در تردد شهروندان و مسافران تاکید کرد.  

نیکویی افزود: اولویت اول شورای ترافیک استان؛ شهر بندرعباس است که باید با توجه به جمعیت بالای این شهر به این بخش توجه ویژه ای شود.

ضرورت نهادینه سازی فرهنگ ترافیک

این مقام مسئول اظهار داشت: در بحث ترافیک باید با جدیت تمام برای رفاه حال مردم تلاش نماییم و با انجام کارهای کارشناسی و اصلاح نقاط حادثه خیز از بروز حوادث راهنمایی ورانندگی پیشگیری نمائیم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: مهمترین راهکار برای حل مشکل ترافیک، این است که فرهنگ ترافیک در بین مردم نهادینه شود

نیکویی با توجه به نزدیک شدن بازگشایی مدارس تصریح کرد: باید نظارت دقیق و جامعی در خصوص سرویس های مدارس انجام داد و آنها را ساماندهی کرد تا از یک ارگان هدایت شوند و بشود آنها را تحت کنترل در آورد تا در امر سرویس دهی دچار مشکلال نشویم.

در پایان معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار خاطر نشان کرد: بررسی معضلات و مشکلات ترافیکی شهرستان با همکاری و همفکری بین مسئولان مرتبط با این موضوع و  برنامه ریزی دقیق موجب روان سازی ترافیک و تسهیل در تردد شهروندان و مسافران خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج