جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 510 کیلو و 550 گرم انواع مواد مخدر طی دو عملیات موفق پلیسی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی اصغر خرم روی" گفت:در راستای مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ، ماموران مستقر درایست بازرسی برکه سفلین" بندرلنگه" ، حین کنترل خودروهای عبوری به دو دستگاه خودرو پژو 405 که درمسیر "بندرعباس به بندر لنگه" در حال حرکت بودند مشکوک شده و دستور توقف آن را صادر کردند.

وی افزود:رانندگان خودروهای مذکور با مشاهده مأموران اقدام به فرار کردند که پس از یک تعقیب و گریز طولانی، عرصه را بر خود تنگ دیده و ضمن تیراندازی به سمت مأموران، با رها کردن خودروها از مسیرهای بیابانی و صعب العبور از محل متواری شدند.

سرهنگ خرم روی با اشاره به اینکه مأموران در بازرسی از خودروهای مذکور 120 کیلو گرم هروئین کشف کردند، اظهار داشت: همچنین طی عملیاتی دیگر، مأموران انتظامی شهرستان جاسک، حین کنترل محورخاکی " نیکشهر به جانوری" به یک دستگاه خودروی پیکان وانت مشکوک شده و دستور ایست دادند که قاچاقچیان به محض مشاهده ماموران با خاموش کردن خودرو به سمت ماموران تیر اندازی کردند .

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از 30دقیقه درگیری ، اشرار عرصه را برخود تنگ دیده و با رها کردن خودرو با استفاده از تاریکی هوا و صعب العبور بودن مسیر از محل متواری شدند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از خودروی مذکور 343 کیلو و 300گرم حشیش و 47کیلو و250گرم تریاک کشف شد، خاطرنشان کرد: تلاش جهت شناسایی و دستگیری متهمان ادامه دارد و خودروها به همراه محموله مکشوفه نیز جهت سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان در پایان با تأکید بر مبارزه با قاچاقچیان و قدردانی از همکاری شهروندان با پلیس گفت: یکی از رسالت های نیروی انتظامی، برقراری نظم و امنیت عمومی است و پلیس با تمام توان و اقتدار در این راه گام برمی دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج