استاندار گیلان در آیین تجلیل از پیشکسوتان ورزش استان گفت: به آرامش و همدلی موجود در گیلان می بالم.

به گزارش خبرگزاری موج از بندر انزلی، محمدعلی نجفی در این آیین که در سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی انزلی برگزار شد با ابراز خرسندی از حضور پیشکسوتان ورزشی، مربیان تیم‌های ملی و داوران بین‌المللی، قهرمانان آسیا، جهان و داوران بین المللی گیلان و تمامی بزرگوان در این جمع اظهار داشت: یاد و خاطره تمامی شهدای انقلاب اسلامی و شهیدان مدافع حرم که با از خود گذشتگی، امنیت و آسایش را برای کشور به ارمغان آوردند را گرامی می داریم.

وی افزود : به یمن برکت ایثار و فداکاری شهدای عزیز در اقصی نقاط کشور و بیرون از مرزها شاهد این مهر و وحدت میان ورزشکاران و سایر مردم خوب گیلان و کشور هستیم.

دکتر نجفی افزود: ورود به عرصه ورزش پهلوانی، قهرمانی و همگانی راه مقابله با بد اخلاقی، اعتیاد و ناهنجاری‌ها است.

 وی ادامه داد: محیط‌های سالم ورزشی نقش تأثیرگذاری را در مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی فراهم می‌کند.

وی ابراز خرسندی از برگزاری این نشست و قدردانی از منطقه ازاد انزلی افزود: احترام ویژه‌ای را برای پیشکسوتان قائل هستیم و برگزاری چنین نشست‌هایی موجب خواهد شد تا کرامت و ارزش پیشکسوتان به یاد گیلانیان آمده و باید این فرصت‌ها را غنیمت بدانیم.

دکتر نجفی بر ضرورت قدردانی از زحمات افرادی که در جهت اعتلای کشور تلاش کردند و فراگیر کردن این فرهنگ تأکید کرد و افزود: احترام و قدردانی از پیشکسوتان به همه ما ضروری است.

دکتر نجفی همراهی و همگرایی و در کنار هم بودن در استان را از جمله عنایت خداوند متعال در طی 4 سال خدمت خود به عنوان استاندار یاد کرد و افزود: افتخار می‌کنم سهم کوچکی در جهت تحقق این مهم داشته و باید از این فرصت در جهت توسعه و بالیدن گیلان در کشور و جهان بهره گیریم.

 استاندار گیلان افزود: الحمدا... در تمامی بخش‌ها شاهد این همدلی و همراهی در استان بودیم و به این آرامش و همدلی موجود در گیلان می بالم.

وی افزود: به همه عزیزانی که با آهنگ عشق و خدمت به مردم در حال تلاش هستند و تمامی ورزشکاران، پیشکسوتان، جوانان و بانوان و قهرمانان استانی، کشوری و جهانی که انگیزه خدمت به این مرز و بوم را دارند می بالم.

وی افزود: قدردان این صفا، صمیمت فراهم شده در استان  هستیم و با این محیط خوب فراهم شده توانستیم بسیاری از چالش‌ها را پشت سر گذاریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج