معاونت وظیفه عمومی پلیس گیلان روز چهارشنبه، یکم شهریورماه 1396 اقدام به اعزام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه به مراکز آموزشی می کند.

به گزارش خرگزاری موج از رشت، سرهنگ سیدحسین صدرممتاز گفت: مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه که موعد اعزامشان روز چهارشنبه، یکم شهریورماه 1396 می باشد باید جهت اعزام به مراکز آموزش رأس ساعت 07:00 تاریخ یاد شده در معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان واقع در بلوار خلیج فارس- کیلومتر3 جاده رشت به تهران –جنب راهنمایی و رانندگی حضور داشته باشند.

معاون وظیفه عمومی پلیس گیلان ماده 58 قانون وظیفه عمومی اصلاحی 22/8/90، را تشریح کرده و گفت: طبق این قانون برای مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنان تا سه ماه باشد،3 ماه اضافه خدمت و مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنها بیشتر از سه ماه باشد 6 ماه اضافه خدمت لحاظ خواهد شد.

سرهنگ صدرممتاز اظهار داشت: مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنها بیش از یکسال باشد، علاوه بر 6 ماه اضافه خدمت، فراری محسوب شده و به مراجع قضائی معرفی می شوند.

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه در اجرای دستورالعمل صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا، سربازان متاهل بعد از سپری نمودن دوره آموزش رزم مقدماتی، ادامه خدمت خود را در استان محل سکونت سپری خواهند کرد،اظهار داشت: کلیه مشمولان با هزینه سازمان وظیفه عمومی ناجا به مراکز آموزشی نیروهای مسلح اعزام می شوند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج