فرمانده نیروی انتظامی گفت: یکی از ویژگی‌ها ی نیروی انتظامی، استقرار آن در همه مکانها و جامعه‌محوری بودن آن است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سردار حسین اشتری در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان  اصفهان اظهار داشت: نباید فراموش کنیم که اگر امروز مسئولیتی در نظام جمهوری اسلامی ایران برعهده داریم مدیون امنیتی هستیم که به برکت خون شهدا، امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب برای کشورمان به ارمغان آمده است.

وی افزود: نیروی انتظامی  در عین اقتدارمسئولیت حفظ امنیت کشور و کسب اعتماد و مشارکت مردم را برعهده دارد و با افراد شرور با جدیت برخورد می کند.

سردار حسین اشتری بیان کرد: پلیس باید حرفه ای و دانش بنیان باشد و با روحیه جهادی، تلاش مخلصانه را سرلوحه کار خود قرار دهد.

وی با یادی از شهید محسن حججی شهید مدافع حرم اهل نجف‌آباد ابراز داشت: پیش از شهادت حججی شاید کمتر کسی با ویژگی‌های ناب وی آشنایی داشت، وی برای دفاع از حریم حرم اهل‌بیت (ع) پای به میدان جهاد با دشمنان دین خدا نهاد و با آن‌گونه شهادتی که آرزویش را داشت امروز در همه جای دنیا صحبت از نام و اقتدار این شهید بزرگوار است.

اشتری افزود: امروز در عرصه‌های مختلف نیروی انتظامی مشغول خدمت است، در مقابل تهدیدات نظامی، اجتماعی، فضای مجازی، فرهنگی اقتصادی، نیروی انتظامی حضور دارد.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: در سامانه 110 بیش از 30 میلیون تماس گرفته که روی بیش از 60 درصد آنها اقدامات عملی انجام گرفته است.

سردار اشتری با تاکید بر اینکه اصولی که در ناجا چشم‌انداز در نظر گرفته شده است، اصل مکتبی بودن، ایمان به خدا و اصول دینی است، گفت: نیروهای مسلح وظیفه دارند تا از تمامی فرامین مقام معظم رهبری اطاعت کنند و آن‌ها را سرلوحه خود قرار دهند.

وی اظهار داشت: امنیت مرزها بسیار خوب است و این یکی از ویژگی‌ها و مزیت‌های نیروی انتظامی، استقرار آن در همه مکان‌ها و جامعه‌محوری بودن آن است.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: هم‌اکنون توفیقی پیدا کردیم که مردم برای رفع مشکلات خود به ما مراجعه می‌کنند و در این راستا نیروی انتظامی باید پناهگاهی برای کسانی باشد که دچار مشکل شده و به آنها مراجعه کرده‌اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج