سرمربی تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز گفت: غیرت و تعصب بازیکنان ملوان بندرگز موجب کسب سه امتیاز خانگی مقابل شهرداری بندرعباس شد.

به گزارش خبرگزاری موج، مهران شهسوار پس از پیروزی خانگی ملوان بندرگز مقابل شهرداری بندرعباس در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی اظهار کرد: بازی بسیار خوب و پر فشاری بود و خیلی زود توانستیم در دقایق ابتدایی به گل برسیم اما روی غافلگیری گل مساوی را دریافت کردیم.

وی افزود: در حالی که سه بر یک از حریف پیش افتاده بودیم و فرصت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم، با دریافت دو گل بازی سه بر سه مساوی شد و خوشبختانه با جنگندگی و تلاش بازیکنان در آخرین دقایق گل برتری را به ثمر رساندیم تا چهار بر سه پیروز این دیدار حساس شویم.

شهسوار تصریح کرد: در این دیدار بازیکنان زیادی را به دلیل مصدومیت و جدایی از تیم در اختیار نداشتیم و به نوعی با ۷۰ درصد توان خود به میدان رفتیم، اما خدا را شکر می‌کنم که با کسب سه امتیاز این دیدار یک پله در جدول صعود کردیم.

وی ادامه داد: از بازیکنانم تشکر می‌کنم که در این دیدار سنگ تمام گذاشتند و با تعصب و غیرت توانستند امتیاز کامل این دیدار را کسب کنند و باید از هواداران ملوان بندرگز هم تشکر کنم که در سخت‌ترین شرایط هم تیم شهرشان را تنها نگذاشتند.

برای کسب هر سه امتیاز به آبادان می‌رویم

سرمربی تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز در خصوص دیدار هفته آینده تیمش مقابل تیم شهید جهان نژادیان آبادان گفت: فقط برای کسب هر سه امتیاز به آبادان می‌رویم تا فاصله خود را با تیم‌های بالای جدول کمتر کنیم.

شهسوار بیان کرد: در تعطیلات نیم فصل سه بازیکن جوان به تیم ما اضافه شدند و باید هفته به هفته هماهنگ‌تر شویم.

وی یادآور شد: امیدواریم بازی‌های بهتری را نسبت به نیم فصل نخست به نمایش بگذاریم و در نهایت جایگاهی در شان ملوان بندرگز کسب کنیم.

تیم ملوان بندرگز در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور، شامگاه سه شنبه میزبان تیم شهرداری بندرعباس بود که با نتیجه چهار بر سه به پیروزی رسید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج