مدیرکل زندان های استان گیلان گفت: پذیرش بدون قید و شرط زندانیان بدون در نظر گرفتن جرمشان، کلیدی ترین اصل در برقراری ارتباط با زندانیان است.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، سید حمید حسینی مدیر کل زندانهای استان گیلان ، در نشست با کارکنان زندان رودبار اظهار کرد : در کنار ایجاد امنیت پایدار  پیگیری مشکلات زندانیان و خانواده های آنان از اولویت های  سازمانی می باشد.

وی افزود:  پذیرش بدون قید و شرط زندانیان بدون در نظر گرفتن جرمشان، کلیدی ترین اصل در برقراری ارتباط با زندانیان می باشد و لازمه ارائه  دمات رفاهی، بهداشتی و اقدامات تأمینی و تربیتی به این قشر آسیب دیده و خانواده هایشان توجه به این نکته می باشد.

این مقام ارشد قضایی، ایجاد اشتغال را در زندانها از اولویت اصلی برشمرد و گفت: زندان های استان می بایست از تمام ظرفیت ها و پتانسیل موجود درون سازمانی و برون سازمانی برای ارتقای برنامه های اشتغال زندانیان استفاده نمایند.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین برنامه های اصلاحی که می تواند منجر به عدم بازگشت مجدد زندانیان به زندان گردد ایجاد اشتغال و تحقق آن بعد از آزادی می باشد.

به گزارش موج، در این دیدار سید حمید حسینی ضمن بازدید از بخش های مختلف زندان با حضور در بند عمومی با کلیه زندانیان دیدار و به گفت و گو و ضمن استماع مشکلات قضائی آنان دستورات لازم را صادر کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج