استاندار آذربایجان غربی منطقه سیلوانای ارومیه را جزو مناطق مستعد سرمایه گذاری در استان عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، قربانعلی سعادت در مراسم کلنگ زنی طرح گردشگری تفریحی اقامتی ستاره سیلوانا با اشاره به اینکه آینده منطقه سیلوانا بسیار درخشان است، افزود: منطقه سیلوانا با توجه به وجود پتانسیل های گردشگری ویژه از مناطق مستعد سرمایه گذاری در استان است و امیدواریم طرح گردشگری تفریحی اقامتی که امروز کلنگ زنی شد مقدمه ای برای سرمایه گذاری های آتی در این منطقه باشد.

وی گفت: احداث مجتمع های مسکونی دانشگاهی در منطقه سیلوانا، احداث 12 هتل بیمارستان که مجوز ساخت بیمارستان 500 تختخوابی آن صادر شده و احداث جاده اقتصادی از مسیر سلماس-سرو- سیلوانا تا اشنویه از جمله پروژه هایی است که در دستور کار قرار دارد و با تکمیل آنها شاهد توسعه و شکوفایی بیش از پیش استان و بویژه منطقه سیلوانای ارومیه خواهیم بود.

سعادت اضافه کرد: احداث کمربندی دوم شهر ارومیه، قطار سریع السیر بین شهری ارومیه- تبریز و متصل شدن مرکز استان به شبکه ریلی کشور از دیگر برنامه هایی است که بصورت جدی پیگیری می شود و با اتمام هریک از آنها مسیر توسعه و سرمایه گذاری بیش از پیش در استان هموارتر می شود.

استاندار آذربایجان غربی در ادامه بر ضرورت تسریع در روند صدور مجوزهای لازم برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف تاکید کرد و گفت: اصلاح فضای کسب و کار، مردمی نمودن اقتصاد مقاومتی و تسریع در روند صدور مجوزهای سرمایه گذاری از جمله ضرورت های پیشبرد اهداف توسعه و سرمایه گذاری است که پیگیر تحقق و اجرایی شدن آنها در دولت دوازدهم هستیم.

در ادامه، مهندس سعادت بعد از مراسم کلنگ زنی طرح گردشگری تفریحی اقامتی ستاره سیلوانا از سایت های مختلف طرح و همچنین مسیر دسترسی آن بازدید نمود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج