رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان گفت: 2000 نفر از نوجوانان و جوانان اصفهانی در کلاس های اوقات فراغتی که در جوار بقاع متبرکه ناحیه دو اصفهان تشکیل شده ثبت نام کرده اند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد هادی هادی روح الامینی اظهار داشت: همچون سال های گذشته اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان با آغاز فصل تابستان و ایام تعطیلی مدارس و مراکز آموزش عالی طرح نشاط معنوی را با هدف غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان با محوریت امامزادگان و بقاع متبرکه عظیم الشان و براساس آموزش های دینی و اسلامی در حال اجرا دارد.

وی افزود: این طرح در جوار حرم مطهر 10 بقعه متبرکه ناحیه دو اصفهان در حال اجرا است همچنین لازم به ذکر است که این طرح در رشته های فرهنگی، هنری، آموزشی و قرآنی اجرا می شود، کلاس های مربوط به این طرح نیز از نیمه دوم تیر ماه در جوار بقاع متبرکه اصفهان آغاز و تا پایان شهریور ماه نیز ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان ادامه داد: تعداد 2000 نفر دختر و پسر نوجوان و جوان نیز در رشته های مختلف این طرح به صورت رایگان ثبت نام کرده اند و از مزایای این دوره ها نیز برخوردار می شوند.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد هادی هادی روح الامینی گفت: طرح نشاط معنوی با همکاری مراکز فرهنگی و قرآنی بقاع متبرکه، مساجد و پایگاه های بسیج در بقاع متبرکه ناحیه دو اصفهان اجرا می شود که مربیان همکار در اجرای این طرح نیز از دانشجویان دانشکده علوم قرآنی و همچنین از مربیان مراکز فرهنگی و قرآنی بقاع متبرکه هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج