معاون حقوقی و پارلمانی سازمان تامین اجتماعی گفت: به زودی ساخت درمانگاه و سایت اداری تامین اجتماعی شهرستان کلاله آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، عبدالرحمن تاج الدین عصر امروز با اشاره به تاخیر در ساخت پروژه درمانگاه و سایت اداری تامین اجتماعی اظهار داشت: همه اقدامات اولیه مانند پیش نیازها و آمایش زمین، تهیه و تصویب نقشه و غیره انجام شده و امیدواریم به زودی عملیات اجرایی آغاز می‌شود.

وی افزود: مشکلی در تامین منابع این پروژه‌ها نیست و با نظارت‌های لازم فنی تلاش می‌شود برای جبران تاخیر در ساخت درمانگاه و سایت اداری، احداث بنا در زمانی کمتر انجام شود.

معاون حقوقی و پارلمانی سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: افتخار سازمان تامین اجتماعی خدمتگزاران صادقانه به مردم است.

شهرام کوسه غراوی نماینده مردم مینودشت، گالیکش،کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی اسلامی هم در این جلسه اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده، در روزهای آینده پس از اجرای نقشه، کار ساخت درمانگاه و سایت اداری تامین اجتماعی آغاز می‌شود.

وی افزود: این طرح با زیربنای 3200 مترمربع در زمینی به وسعت 1235 متر و با اعتبار 13.5 میلیارد تومان آغاز می‌شود.

برزگر فرماندار کلاله هم در این جلسه اظهار کرد: مجموعه مدیران شهرستان، شهرداری و شورای شهرستان آماده همکاری برای تسریع در اجرا و اتمام پروژه درمانگاه و سایت اداری تامین اجتماعی است.

وی اظهار داشت: کلنگ احداث این پروژه 2 سال و 12 روز پیش با حضور آقای ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به زمین زده شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج