مسوولان شهرستان نجف آباد اصفهان با صدور پیام مشترکی به مناسبت شهادت سرباز غیور اسلام محسن حججی، امروز(یکشنبه) را در این شهرستان عزای عمومی اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مظفر نجفی فرماندار ویژه، حجت الاسلام مصطفی حسناتی امام جمعه و ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم شهرستان نجف آباد در مجلس شورای اسلامی، عصر شنبه با صدور پیام مشترکی اعلام کردند: شهادت، ثمره باورهای عمیقی است که آدمی را از خاک تا به افلاک و از دلبستگی های حقیر به اوج عزت و کمال می رساند.

در این پیام افزوده شده است: شهادت، ثمره مجاهدت خالصانه و درس معرفت وفاداری و ازخودگذشتگی در راه اهداف الهی است که قافله سالارش، سیدالشهدا(ع) و یاران اویند.

در این پیام با اشاره به شهادت مظلومانه محسن حججی بدست گروهک تکفیری و تروریستی داعش آمده است: شهید مهاجر دیار ما، شاگرد مولای بی همتا و مکتب رهائی بخش است و چه نیکو در پیروی از سید و سالار شهیدان و در جهت اعتلای مکتبش، عاشقانه و بی ادعا عزیزترین گوهر هستی خویش را تقدیم و با شهادت غریبانه و مظلومانه اش، چهره ننگین فاسقان عالم را برملا و حقانیت راه مقاومت را ثابت کرد.

مسوولان نجف آباد در پیام خود، شهادت پاسدار حریم اهل البیت(ع) محسن حججی را به حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، مردم متدین و شهیدپرور نجف آباد، خانواده این شهید سرافراز و دوستان و همرزمانش، تبریک و تسلیت گفته و روز یکشنبه(فردا) را در این شهرستان عزای عمومی اعلام کردند.

فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم شهرستان های نجف آباد در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مسئولان محلی، امروز با حضور در منزل شهید حججی، شهادت این شهید را به خانواده وی تسلیت گفتند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج