مدیر بیمارستان آیت‌الله روحانی بابل با اشاره به اینکه طرح تحول نظام سلامت از افتخارات وزارت بهداشت است، تصریح کرد: طرح توسعه اورژانس و ده‌ها پروژه دیگر در این بیمارستان از دستاوردهای این طرح است.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن قائمی با اشاره به اینکه بیمارستان روحانی بابل بزرگ‌ترین مرکز درمانی شمال کشور با 68 هزار متر زیربناء در سه طبقه با 16 اتاق عمل، هزار و 300 پرسنل و 511 تخت مصوب است، خاطرنشان کرد: 25 درصد مراجعات به این مرکز درمانی از شهرستان‌های دیگر استان هستند.

قائمی یادآور شد: ضریب اشغال تخت این مرکز بیش از 78 درصد و ضریب اشغال تخت در icu بالای ۹۶ درصد است.

وی با اشاره به اینکه در طول یک سال 312 هزار نفر برای مسائل درمانی به بیمارستان روحانی مراجعه کردند، ادامه داد: از تیرماه سال 95 تا 96 حدود 3 هزار و 838 نفر بیمار به صورت اورژانسی، 14 هزار و 500 نفر نیز برای انجام سی تی اسکن، 19 هزار و 882 مورد برای فیزیوتراپی و 3 هزار و 880 مورد اندوسکوپی به بیمارستان روحانی بابل مراجعه کردند.

مدیر بیمارستان آیت‌الله روحانی بابل با اشاره به اینکه طرح تحول نظام سلامت از افتخارات وزارت بهداشت و دولت و سبب کاهش پرداختی بیماران شده است، تصریح کرد: طرح توسعه اورژانس و ده‌ها پروژه دیگر در این بیمارستان از دستاوردهای این طرح است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج