‍ مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 9 کشور گفت: گندم‌های خریداری‌شده امانت مردم و دولت است و سیلوهای بخش خصوصی ملزم به حفظ و حراست از این امانت سنگین هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مظفر رحیمی مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 9 کشور گفت: حفظ و حراست از گندم به‌عنوان قوت غالب هم‌وطنان، بیشترین مسئولیت را بر دوش ما نهاده است که در انجام این مهم نیز سیلوهای بخش خصوصی به‌عنوان بازوان توانمند دولت در ذخیره‌سازی و نگهداری از گندم مازاد بر نیاز کشاورزان انجام‌وظیفه می‌کنند.

وی افزود: استان کرمانشاه درزمینهٔ ذخیره‌سازی این محصول استراتژیک همواره یکی از استان‌های پیشرو در کشور محسوب می‌شود، به‌گونه‌ای که نزدیک به ده درصد ظرفیت ذخیره‌سازی گندم کشور در استان ما واقع‌شده است.

 رحیمی گفت: حفظ موازین بهداشتی، رعایت دستورالعمل‌ها، ضوابط و مقررات در نگهداری گندم، هوادهی مناسب، جلوگیری از ورود پرندگان و حیوانات و جانوران مزاحم به محوطه سیلو، جداسازی گندم‌های تازه از قدیمی در کندوهای مجزا، نصب دوربین‌های نظارتی، جلوگیری از ورود کامیون‌های مشکوک به آلودگی به داخل محوطه سیلو، نظارت دقیق بر مراحل ذخیره‌سازی از زمان ورود گندم به محوطه سیلو تا زمان خروج آن از محوطه و نیز پیگیری‌های لازم تا زمان تحویل محموله به مقصد را از وظایف مهم سیلو داران دانست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج