استاندار اصفهان در پیامی شهادت سرباز غیور اسلام ' محسن حججی ' را به مردم ولایتمدار استان اصفهان بویژه مردم غیور شهرستان نجف آباد و خانواده معزز این شهید سرافراز تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، در پیام رسول زرگرپور که روز شنبه صادر شد آمده است: مردان خاص خداوند همواره به طریقی خاص به دیار باقی می شتابند و در این میان رشادت های دلیرمردان عرصه ایثار و از خودگذشتگی و دفاع از حریم اهل البیت (ع) که عباس وار در دفاع از حریم این بانوی بزرگ اسلام انجام وظیفه می کنند چه زیبا ردای ارزشمندشهادت را بر تن می کنند تا برای همیشه جاویدان تاریخ باقی بماندند.

وی اضافه کرد: بار دیگر یکی از غیورمردان عرصه دفاع از حریم اهل البیت (ع) و هم تبار عاشورائیان که همانند حضرت سجاد(ع) طعم اسارت را چشید و همانند سرورش، سرش داد و به دست گروهک درنده ‌خوی داعش به فیض عظیم شهادت نائل آمد و روح پاکش با ارواح شهیدان والامقام به‌ویژه حضرت سید الشهداء (ع) در ملکوت اعلی مأوا گزید و از روزی الهی متنعم شد.

استاندار اصفهان شهادت این سرباز غیور انقلاب اسلامی و پاسدار حریم اهل البیت (ع) را به حضرت ولی عصر(عج)، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و مردم ولایتمدار این استان بویژه مردم غیور شهرستان نجف آباد و خانواده معزز این شهید سرافراز تبریک و تسلیت گفت و از خداوند متعال مسئلت کرد روح پاک شهید 'محسن حججی' با ارواح طیبه اولیا طاهرین محشور گردد و همگان را در مسیر پیمودن راه نورانی شهیدان سرافراز، موفق و موید بدارد.

شهید مدافع حرم محسن حججی 25 ساله اهل نجف آباد اصفهان عضو لشکر زرهی هشت نجف اشرف بود که اعضای گروهک تروریستی داعش در سوریه پس از به اسارت در آوردن او، سر از پیکر پاکش جدا کردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج