رئیس کمیته دارت استان گلستان گفت: با همکاری بسیج رسانه استان گلستان به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار نزدیک به ۵۰ خبرنگار گلستانی برای مسابقه دارت ثبت‌نام کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، حسن عرب‌یارمحمدی اظهار داشت:  خبرنگاران استان گلستان در زمینه توسعه فرهنگ ورزشی در استان نقش به‌سزایی داشتند و با برگزاری مسابقه دارت در تلاش هستیم که در بین فعالان رسانه‎ای استان گلستان شادابی و پویایی ایجاد کنیم.

وی تصریح کرد: به این منظور مسابقه دارتی با همکاری بسیج رسانه استان گلستان، سازمان فرهنگی و رزشی شهرداری گرگان، اداره کل ورزش و جوانان شهرستان گرگان و هویت انجمن‎های ورزشی استان گلستان در روز شنبه برای خبرنگاران تدارک دیده شده است.

رئیس کمیته دارت استان گلستان ادامه داد: ثبت‎نام از سوی مسئولان بسیج رسانه شهرستان گرگان انجام شده و خوشبختانه استقبال اصحاب رسانه از برگزاری این مسابقه خوب بوده است.

یارمحمدی تاکید کرد: نزدیک به 50 خبرنگارن و فعال رسانه‎ای استان گلستان در این مسابقه ثبت‎نام کردند و به 6 نفر برگزیده در این مسابقه جوایزی اهداء خواهد شد.

وی با بیان اینکه این مسابقه از ساعت 16 عصر روز 21 مرداد ماه برگزار می‌شود، گفت: مکان برگزاری در سالن قابوس واقع در خیابان جرجان سالن دارت شهرستان گرگان در نظر گرفته شده است.

رئیس کمیته دارت استان گلستان یادآور شد: امید داریم با برگزاری این مسابقه در بین اصحاب رسانه بتوانیم زمینه آشنایی فعالان رسانه‎ای را با دارت فراهم کنیم.

یارمحمدی با بیان اینکه پتانسیل و ظرفیت خوبی در استان گلستان در زمینه ورزشی وجود دارد، افزود: دارت مسابقه‎ای مهیج است و داری طرفداران زیادی است و می‎توان با همت رسانه‎ها به توسعه این ورزش در استان گلستان کمک کرد.

وی یادآور شد: همزمان با برگزاری این مسابقه، قرعه‎کشی مسابقه سلفی خبرنگاران گلستانی یا ارسال عکس از انجام کار خبری استان گلستان انجام خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج