استاندار گلستان با تاکید بر اداره امدادرسانی به مناطق سیل‌زده استان گفت: همه راه‌های اصلی خسارت دیده از سیل در استان گلستان با کمک دستگاه‌های امدادرسان استان بازگشایی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، حسن صادقلو با اشاره به آخرین وضعیت سیل در گلستان اظهار داشت: تلاش برای بازگشایی راه‌های روستایی همچنان ادامه دارد، اما راه روستایی 15 روستای شهرستان‌های مینودشت، رامیان، آزادشهر و علی‌آبادکتول مسدود است.

وی با ابراز تاسف از درگذشت 2 نفر از هم استانی‌های گلستان در این حادثه، یادآور شد: جستجوها برای یافتن 2 نفر دیگر که در جریان سیل مفقود شده‌اند همچنان ادامه دارد و به محض مشخص شدن وضعیت آنها اطلاع‌رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

استاندار گلستان درباره خسارات سیل گفت: در اثر سیل راه‌های روستایی، محصولات کشاورزی و منازل مسکونی مردم خسارت دید اما هنوز رقم دقیق خسارات مشخص نشده و در حال برآوردهای اولیه هستیم.

صادقلو ابراز امیدواری کرد با همکاری نیروهای خدمت‌رسان همچون مدیریت بحران استان، هلال احمر، راهداری و غیره راه‌های روستایی گشوده شود و شرایط زندگی مردم هر چه سریع‌تر به حالت عادی بازگردد.

بر اثر بارش شدید باران در روزهای پنجشنبه و جمعه سیل عظیمی در استان گلستان به وقوع پیوست و بر اثر آن 2 نفر فوت و 2 نفر مفقود شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج