نماینده مردم کنگاور در مجلس بابیان اینکه شرایط اکثر استان‌های کشور به لحاظ آب‌رسانی قابل‌قبول نیست، گفت: اعتبارات لازم برای ساخت سد به میزان کافی وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، حسن سلیمانی نماینده مردم کنگاور، هرسین، صحنه و دینور در اعتبارات سد آناهیتا کافی نیست مجلس شورای اسلامی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: وضعیت آب در اکثر استان‌های کشور به‌ویژه کرمانشاه قابل‌قبول نیست و باید به این مشکل توجه جدی شود.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: شرایط سدهای حوزه انتخابیه‌ام با بی‌مهری و کم‌توجهی وزارت نیرو مواجه شده و برای سد آناهیتا اعتبارات لازم برای تملک اراضی و ساخت بدنه سد وجود ندارد.

وی با تأکید بر اینکه مشکلات مربوط به آب‌رسانی در قریب به‌اتفاق استان‌های کشور وجود دارد، تصریح کرد: این شرایط در حال حاضر مشکلات و نگرانی‌های بسیاری را برای مردم به وجود آورده است و نیاز است که توجهی جدید و سریع نسبت به آن شود.

این نماینده در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی نیز تصریح کرد: با سهمیه قیر سال گذشته باید راه‌های روستایی به‌موقع به بهره‌برداری برسد این در حالی است که در حال حاضر امکانات آسفالتی به میزان کافی در این منطقه وجود نداشته و اقدامات مربوط به حل مشکلات دام‌پروران به‌موقع صورت نمی‌گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج