مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه گفت: امیدواریم با نگاه ویژه‌ای که دولت تدبیر و امید به سازمان‌های مردم‌نهاد دارد بتوانیم از پتانسیل‌های این سازمان‌ها استفاده کنیم و در تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌ها از توانمندی و حضور آن‌ها بهره‌مند شویم.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، علیرضا گودرزی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در جلسه برگزاری انتخابات تعیین نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد در هیئت نظارت استان گفت: انتخابات تعیین نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد در هیئت‌های نظارت، با رعایت کامل قانون برگزار می‌شود.

وی افزود: مبنای در برگزاری این انتخابات قانون و دستورالعمل وزارت کشور است.

گودرزی خاطرنشان کرد: از نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد دارای پروانه فعالیت دعوت‌شده است به‌منظور ثبت‌نام و دریافت کارت ورود به جلسه انتخابات، به دبیرخانه هیئت نظارت مراجعه و جهت در شرکت این انتخابات اقدام کنند.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تصریح کرد: هر سازمان مردم‌نهاد تنها می‌تواند برای این انتخابات یک نماینده معرفی کند.

وی عنوان کرد: امیدواریم با نگاه ویژه‌ای که دولت تدبیر و امید به سازمان‌های مردم‌نهاد دارد بتوانیم از پتانسیل‌های این سازمان‌ها استفاده کنیم و در تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌ها از توانمندی و حضور آن‌ها بهره‌مند شویم.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری افزود: در فصل جدیدی از فعالیت‌های دفتر امور اجتماعی سعی خواهیم کرد این دفتر را به دل اجتماع و روستاها ببریم.

در ادامه این نشست انتخابات تعیین نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد در هیئت نظارت استان با شرکت چهار کاندیدا برگزار شد و در پایان آقای رضا منتظریانی با کسب 15 رأی از سوی نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد انتخاب شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج