هفت نفر از فرزندان کارکنان شرکت گاز استان اصفهان دربیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن و نهج البلاغه شرکت ملی گاز ایران حائز رتبه های برتر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان در مرحله سراسری بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه فرزندان کارکنان شرکت ملی گاز ایران، که در ارومیه برگزار شد فرزندان پسر و دختر گازاصفهان خوش درخشیدند.

در این رقابت معنوی قرآنی، که با حضور250 نفر از فرزندان پسر و 250 نفر از فرزندان دختر کارکنان خانواده بزرگ شرکت ملی گاز ایران  برگزار شد؛ سرکارخانم هوازاده مقام اول در رشته حفظ 10 جزء ، سرکارخانم مستاجران مقام اول در رشته حفظ 7 جزء و سرکارخانم هاشمی مقام دوم  در رشته نهج البلاغه،  سه بانویی بودند که از گاز استان اصفهان موفق به کسب مقام های برتر این دوره از مسابقات ملی شدند.

همچنین امید نادی مقام اول رشته حفظ 25 جزء، محمد حسین وفایی مقام دوم  ترتیل، حجت اله انصاری و محمد جواد حیدری مقام دوم رشته نهج البلاغه را در گروه آقایان شرکت کننده کسب نمودند.

لازم به ذکر است ؛ درمرحله مقدماتی بیست و یکمین دوره از مسابقات قرآنی بهار در بهار شرکت گاز استان اصفهان که در اسفند ماه سال گذشته برگزار شد، ۱۹۳ نفر از فرزندان کارکنان حضور داشتند که از این تعداد ۸۲ نفر پسران  و ۱۱۱ نفر آنها را دختران تشکیل می دادند  که در ۱۰ رشته شامل؛قرائت تحقیق ، ترتیل ، صحیح خوانی،حفظ تخصصی ،حفظ موضوعی، حفظ عمومی،اذان، قصه گویی، مفاهیم قرآن و نهج البلاغه به رقابت پرداختند.

گفتنی است در بیست و یکمین دوره  مسابقات  بهار در بهار شرکت ملی گاز ایران در مجموع 18 نفر از فرزندان کارکنان شرکت گاز استان اصفهان که نفرات اول هر رشته در مرحله مقدماتی شدند، حضور یافتند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج