استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه اساس کار ما باید قوی شدن بخش خصوصی باشد، گفت: باید فضا را برای سرمایه گذاری بخش خصوصی اطمینان بخش کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، "جاسم جادری" در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان هرمزگان با تاکید بر اینکه باید فضا را برای سرمایه گذاری بخش خصوصی اطمینان بخش کنیم، عنوان کرد: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و به نتیجه رسیدن برجام امید خوبی ایجاد شد و سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری در کشور ترغیب شده اند.

وی ادامه داد: کشور ما از امنیت خوبی برخوردار است و در حال تنظیم روابط خود با دنیا هستیم و باید بخش خصوصی قوی داشته باشیم تا دولت بتواند مشکلات مردم را حل کند.

استاندار هرمزگان افزود: بخش خصوصی باید میدان دار اقتصاد باشد تا اشتغال و تولید ایجاد شود و دولت نیز سیاست گذاری، برنامه ریزی و هدایت کند.

جادری با تاکید بر اینکه اساس کار ما باید قوی شدن بخش خصوصی باشد، تصریح کرد: در حال حاضر سهم بخش خصوصی در اقتصاد کشور کمتر از 20 درصد است و اگر می خواهیم بخش خصوصی قوی داشته باشیم باید این رقم به بیش از 50 درصد برسد.

وی با بیان اینکه استان هرمزگان از فرصت ها و جغرافیای استثنایی برخوردار است، اظهار داشت: نیاز است موانع موجود در زمینه توسعه تجارت خارجی در استان بررسی و رفع شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج