مدیر نمایشگاه دائمی استارت آپ‌ها و اپلیکیشن‌های کسب و کار گفت: یکم شهریورماه نخستین پارک کسب و کارهای نوین در سطح کشور در استان اصفهان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، رضوانی در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: نگاه مجموعه استفاده از ابزار روز برای اصناف و تمام افرادی که در کسب و کارهای نوین ورود  پیدا کرده‌اند.

وی افزود: سامانه ۱۹۳ پل ارتباطی میان خدمت‌ گیرنده و خدمت‌ دهنده می باشد و مانند شماره  ۱۱۸ به مردم ارائه خدمت می کند.

مدیر خدمات ویژه شهروندی ادامه داد: کلیه سرویس های مرتبط با نیازهای شهروندی از جمله خدمات پست فیزیکی، الکترونیکی و کلیه خدمات نیابتی اشخاص حقیقی و حقوقی متعلق به بخش های دولتی و خصوصی کشور با شماره 193

انجام می گیرد.

وی اظهار داشت: یکی از مزیت‌های این سامانه‌ها نمره دادن خدمات گیرندگان به ارائه‌ کنندگان خدمات است، خدمت دهندگان با بهبود خدمات خود نمره‌های بالاتری کسب می‌کنند .

رضوانی  گفت : خدمات ویژه شهروندی با مجوز شرکت ملی پست جمهوری اسلامی و وزارت ارتباطات فناوری اطلاعات فعالیت می‌کند  که در این نوع ارتباط‌ گیری شاهد انقلابی خواهیم بود.

مشاور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات  نیز در این نشست گفت : مهم‌ترین چالش خدمت در کلان‌شهرها عدم وجود زنجیره کامل تأمین خدمت  می باشد.

محمدی‌قدیم بیان کرد: با راه‌اندازی  این سامانه یکپارچه دسترسی مردم به درخواست‌های خود به‌صورت ساده و سهل‌الوصول انجام خواهد گرفت.

وی افزود: با سامانه 193 در کلان‌ شهرها دسترسی مردم  به دریافت بهتر خدمات  با کمترین زمان انجام می گیرد.

محمدی‌قدیم مشاور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود:  تماس با سامانه ۱۹۳ رایگان است و شماره ۱۶۳۳ پشتیبان این سامانه است که در صورت بروز هر گونه مشکلی قابل استفاده خواهد بود.

وی افزود: این سامانه در قالب برنامه کاربردی موبایلی، سایت اینترنتی و کال سنتر (مرکز تماس) به ارائه سرویس خواهد پرداخت.

مشاور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات  گفت : افراد در شهرهای کوچک و روستاها می‌توانند در صورت نیاز به گرفتن خدمات در کلان‌شهرها، از طریق سامانه خدمات ویژه شهروندی ۱۹۳ اقدام کنند و خدمت خود را به‌ صورت نیابتی دریافت کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج