معاون فرهنگی و هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و مقاومت، فرهنگ کهن اسلامی - ایرانی، موضوعات اجتماعی معاصر، حجاب و عفاف از موضوعات سی‌امین جشنواره استانی تئاتر گیلان است.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، حسین ابراهیمیان با اعلام این مطلب افزود: بر اساس فراخوان اولیه سی‌امین جشنواره تئاتر گیلان، گروه‌های نمایشی که از مهرماه سال گذشته تا پانزدهم مردادماه امسال در این استان اجرای عمومی داشتند، می‌توانستند در جشنواره شرکت کنند که فرصت اجرای نمایش برای شرکت در جشنواره مذکور تا بیستم مردادماه جاری تمدیدی شد.

وی تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و مقاومت، فرهنگ کهن اسلامی - ایرانی، موضوعات اجتماعی معاصر، حجاب و عفاف از موضوعات سی‌امین جشنواره استانی تئاتر گیلان است.

معاون فرهنگی و هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با یادآوری این نکته که امسال فیلم نمایش‌های متقاضی شرکت در جشنواره بازبینی خواهد شد، تاکید کرد: متقاضیان برای حضور در جشنواره لازم است حداکثر تا ٢١ مرداد ٩٦ با تکمیل فرم ارائه شده فراخوان، آمادگی خود را برای حضور در جشنواره و مراحل ارزیابی و انتخاب به دبیرخانه جشنواره اعلام دارند.

به گفته ابراهیمیان؛ علاقه مندان برای مشاهده فراخوان سی‌امین جشنواره استانی تئاتر گیلان می‌توانند به سایت این اداره‌کل به آدرس http://gilan.farhang.gov.ir مراجعه نمایند.

سی‌امین جشنواره استانی تئاتر گیلان به همت انجمن هنرهای نمایشی استان و با حمایت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، ١٥ لغایت ١٧ شهریور ٩٦ در رشت برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج