مدیرعامل شرکت آبفای روستایی استان از اتمام پروژه اصلاح و بازسازی شبکه آبرسانی روستای کرمجگان با بودجه 10 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم، دکتر محمد احمدی جبلی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم گفت: این پروژه با اعتبار بالغ بر 10میلیارد ریال و حجم عملیات بیش از 7کیلومتر لوله گذاری با اقطار مختلف و نصب 342 انشعاب به اجرا در آمد.

مدیرعامل آبفای روستایی استان قم با اعلام این که مشاورین مجرب، مطالعه پروژه را با دقت و سرعت مناسب انجام داده اند افزود: عملیات اجرائی این پروژه در سال 1395 آغاز شده و  در تاریخ 22/4/1396 به بهره برداری رسیده است.

احمدی جبلی در ادامه ضمن اشاره به این که در اجرای این پروژه از مصالح مرغوب و باکیفیت استفاده شده گفت: جنس لوله و اتصالات به کار رفته در این طرح از نوع پلی اتیلن  در اقطار مختلف است..

مدیرعامل آبفار در انتها اعلام کرد: وظیفه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم  تامین آب شرب سالم و بهداشتی روستاها است و  خوشبختانه طی  سال های گذشته پروژه های بسیار مهمی در استان اجرا شده که بخش بزرگی از مشکلات آب روستاها را مرتفع خواهد کرد.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج