مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گیلان گفت: با برگزاری مسابقات کشوری قرآن کریم ظرفیت قرآنی گیلان بار دیگر به همه کشور شناسانده شد و همگان دیدن این استان ولایی چه ظرفیت عظیمی دارد

به گزارش خبرگزاری موج از رشت حجت الاسلام والمسلمین علیزاده ، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گیلان در این جلسه که در آن اعضای قرآنی دستگاه ها و نهادهای دولتی دیگر نیز حضور داشتند ضمن تشکر از این حضور و ارزش نهادن به وظایف قرآنی ، گفت : ما باید قدر کسانی که در جهت اعتلای نام قرآن تلاش می کنند بدانیم ، تا سال ۸۸ سی تا چهل هزار نفر در کل کشور در مسابقات قرآن کریم ثبت نام می کردند ولی امروز فقط در استان گیلان ۴۰۰ هزار نفر در این مسابقات شرکت می کنند که این بسیار مورد توجه و تشکر است .

علیزاده همچنین افزود : امسال خبر خوب این است که ۳ نفر از داوران بخش خواهران از استان گیلان هستند که این جای افتخار دارد و باید از زحمات همکاران ، اصحاب قرآنی و رسانه تشکر کرد.

وی همچنین افزود: امسال مسابقات استانی از ۱۷ مرداد آغاز و تا ۲۰ در سالن همایش های مخابرات گیلان ادامه پیدا خواهد کرد و امسال به لطف خدا و مدیریت حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدی ، نماینده محترم ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه مبنی بر تشکیل و راه اندازی اداره قرآنی، توانستیم کارهای قرآنی استان را در یک قالب منسجم و دقیق هدایت نماییم.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گیلان همچنین افزود: ما باید همه دستگاه ها دولتی را بسیج نماییم که در بحث قرآنی جدی ورود کنند و برای تشویق متسابقین فضای شهری و امکانات را برای این عزیزان فراهم کنیم تا این سرمایه های استان گیلان تشویق و تقویت شوند.

علیزاده همچنین افزود: با برگزاری مسابقات کشوری قرآن کریم ظرفیت قرآنی گیلان بار دیگر به همه کشور شناسانده شد و همگان دیدن این استان ولایی چه ظرفیت عظیمی دارد.

وی همچنین افزود : ما می خواهیم این مسابقات مظلومانه برگزار نشود ، مسئولین و مردم باید برای تشویق و قوت قلب متسابقین در این رقابت ها حضور داشته باشند و همه کمک کنند که این مسابقات در خور شان نام قرآن برگزار شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج