مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از رشد 110 درصدی ورود گردشگر به فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی در چهار ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از بندر انزلی، رضا مسرور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان با بیان اینکه در چهار ماه ابتدایی سال جاری با ورود دو میلیون و یکصد هزار نفر گردشگر به محدوده فاز تجارت و گردشگری منطقه، تعداد گردشگران ورودی رشد چشمگیر 110درصدی داشته است ،اظهار کرد: این مهم ناشی از ایجاد زیرساخت ها و جاذبه های متمایز، ارائه خدمات متنوع و توسعه امکانات و تسهیلات در حوزه های مختلف گردشگری، تجاری، ورزشی و ایجاد محیطی امن و جذاب بدست آمده است.

مسرور از آغاز عملیات اجرایی فاز دوم پروژه پارک  ساحلی فاز تجارت و گردشگری این منطقه خبر داد و گفت: این پروژه حلقه تکمیلی زیرساختهای گردشگری منطقه آزاد انزلی خواهد بود و با امکانات در نظرگرفته شده در این مجموعه ساحلی استانداردهای زیرساختی حوزه گردشگری منطقه و استان ارتقا یافته، و پارک ساحلی این منطقه را به کانون متمایز گردشگری شمال کشور تبدیل می نماید.

وی افزود: با تکمیل پارک ساحلی فاز تجارت  شاهد  استمرار رشد حضور گردشگران داخلی و خارجی در منطقه خواهیم بود و این مهم  موجب ایجاد اشتغال پایدار برای جوامع محلی با استفاده از ظرفیت ها و مزیت های گردشگری منطقه و استان خواهد شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج