معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی اصفهان خبر از برگزاری دومین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی روستایی استان اصفهان در محل گالری نقش خانه هنرهای سنتی واقع در میدان امام اصفهان داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، جعفر صالحی با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی روستایی استان اصفهان در گالری نقش خانه اظهار کرد: نمایشگاه صنایع دستی روستایی استان در رشته های متنوعی برگزار می شود که از جمله می توان به نساجی سنتی، بافته های داری و غیر داری، پوشاک سنتی، صنایع دستی چوبی و حصیری اشاره کرد.

وی با اشاره به اهداف برگزار این نمایشگاه اظهار کرد: نمایشگاه صنایع دستی روستاهای اصفهان، گامی در جهت اجرایی شدن منویات مقام معظم رهبری در ابتدای سال جدید مبنی بر لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی و تولید خواهدبود.

سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان با بیان اینکه توجه به صنایع دستی اشتغال لازم و پایدار را در مناطق محروم به ارمغان آورد، خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه ، پیش زمینه ای برای اجرایی کردن شعار سال، ارتقا آگاهی عمومی از توانمندی های صنایع دستی روستایی استان اصفهان و پیوند تولیدکنندگان صنایع دستی روستایی در این حوزه است.

جعفر صالحی زمان برگزاری این نمایشگاه را 16 تا 25 مردادماه سال جاری عنوان کرد و افزود: نمایشگاه صنایع دستی روستایی استان از ساعت 10 الی 17 در محل گالری نقش خانه هنرهای سنتی واقع در میدان امام اصفهان آماده پذیرایی از علاقه مندان است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج