فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان در بازرسی از دو دستگاه سواری پژو بیش از یک میلیارد و 600 میلیون ریال لباس خارجی قاچاق را کشف کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ یاردوستی اظهار داشت: مأموران این فرماندهی حین گشت زنی در حوزه خود به دو دستگاه خوردوی سواری پژو مشکوک و آن ها را متوقف کردند.

وی افزود: پس از توقف خودروهای مذکور در بازرسی صورت گرفته تعداد هزار و 981 عدد انواع لباس شامل بلوز و شلوار زنانه، شال و روسری که همگی فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی بودند کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان ارزش محموله کشف شده را یک میلیارد و 600 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: در این عملیات هر دو راننده خودرو که دارای سابقه کیفری در زمینه قاچاق کالا نیز هستند دستگیر شدند.

سرهنگ یار دوستی در ادامه این خبر افزود: ورود کالای قاچاق پایه های اصلی اقتصادی این کشور را سست و با حرکتی موریانه اقتصاد این نوع کالا را تحت الشعاع قرار می دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در پایان با اشاره به اینکه البسه مکشوفه دارای مارک های خارجی بوده اند به اداره مبارزه با کالای قاچاق تحویل و متهمان جهت سیر مراحل قضایی تحویل مراجع ذیل صلاح گشتند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج